gebe
  1. GULSAH.İST

GULSAH.İST Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

TRT'nin Yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi (Aile İçi Eğitim)

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında GULSAH.İST tarafından paylaşıldı.

TRT nin düzenlemiş olduğu bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında, 1 ile 8 yaş arasında 2 den fazla çocuğu olan ve çocuklarıyla iletişime geçmekte zorluk çeken aileler arıyoruz. Yaklaşık 14 günlük bir çalışma programı var. Çekim eşliğinde eve gelen bebek psikoloğu ve aile danışmanı ile çocukların sorunlu davranışlarını gözlemleniyor.Yapılması gereken karşıt davranış anneye aktarılıyor ve çocuklar konusunda aile bilinçlendiriliyor. Çalışılan süre zarfında olabilecek herhangi bir hasar hızlı bir şekilde telafi ediliyor. Ev içersindeki çocuklar ve aile için gerekli olabilecek mataryeller ekip tarafından karşılaıyor. Yemek vs. gibi masraflar da bunlara dahildir. Çalışma sonucunda da aileye bizimle çalıştıkları için makul bir ödeme yapılıyor. İstedikleri zamanda aile danışmanı ve psikoloğumuzla iletişime geçme hakkına sahip olabiliyorlar.
    Proje yeterince tatmin edici ve herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği bir olanak..Çevrende tanıdığın bu tip aileler var ise bana numaramdan ulaşabilirsin..0539 8220930 İyi günler,iyi çalışmalar..

TRT'nin Yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi (Aile İçi Eğitim) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sosyal sorumluluk bu mudur??

sosyal sorumluluk bu mudur??

2010'da Avrupa’nın kültür başkenti olmaya hazırlanan İstanbul’da kimi kuruluşlarsanata destek yerine köstek olmayı tercih ediyor. Çalık Grubu, İnci Aksoy'un Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Eğitim Kültür ve Araştırma Vakfı’nı (EKAV) Büyükdere Caddesi’ndeki mekânından çıkarıyor. İnci Aksoy yaptığı yazılı açıklamada, Grubun kendilerine yıl sonuna kadar süre verdiğini ancak bu sözünde durmadığını...
  2. Şirketlerin ’sosyal sorumluluk’ yarışı

Şirketlerin ’sosyal sorumluluk’ yarışı

Türkiye’nin sosyal sorumluluk anlamında önde gelen şirketlerini, isimlerini ve projelerini belirleyen Capital’in araştırmasında sonuçlar pek değişmedi. Halkın tercihlerini yansıtan en sorumlu şirketler listesinde, ilk iki sırayı geçen yıl olduğu gibi Sabancı ve Koç Holding aldı. TÜRKİYE’de hayırseverlikten kurumsal sosyal sorumluluğa (KSS) dönüşü mercek altına yatıran Capital, bu yıl...
  3. Engelli Birey İçin Sosyal Beceri Eğitimi

Engelli Birey İçin Sosyal Beceri Eğitimi

11- ENGELLİ BİREYİN EĞİTİMİ Bütün çocukların eğitiminde olduğu gibi zihinsel özürlü çocukların eğitiminde de onların ileride başkalarına bağımlı olmadan yaşamlarını sürdürmeleri, kendi kendilerine yeterli duruma gelmeleri ve toplumla bütünleşmeleri amaçlanmaktadır. Zihinsel özürlü bireylerin tam bağımsızlık kazanmaları ve toplumsal rolleri üstlenebilmeleri için, bireyin bireysel...
  4. TERT'nin Yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi (Aile İçi Eğitim)

TERT'nin Yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi (Aile İçi Eğitim)

TRT nin düzenlemiş olduğu bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında, 1 ile 8 yaş arasında 2 den fazla çocuğu olan ve çocuklarıyla iletişime geçmekte zorluk çeken aileler arıyoruz. Yaklaşık 8 günlük bir çalışma programı var. Çekim eşliğinde eve gelen bebek psikoloğu ve aile danışmanı ile çocukların sorunlu davranışlarını gözlemleniyor.Yapılması gereken karşıt davranış anneye aktarılıyor ve...
  5. Aile içi sorumluluk hakkında yazı

Aile içi sorumluluk hakkında yazı

Aile içi sorumluluğu anlatan bir yazı var mı sitemizde teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş