gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tüketici hakları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

tüketici hakları nedir merak ediyorum

tüketici hakları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Temel Tüketici Hakları Işığında Tüketicinin Korunması

Temel Tüketici Hakları Işığında Tüketicinin Korunması

tüketicilere yönelik bilgiler içeren haberler tüketicilere yönelik bilgiler tüketici haklarını kim korur hangi yasa tüketiciyi korur tüketici hakları evrensel beyannamesine ve içeren haberler TEMEL TÜKETİCİ HAKLARI IŞIĞINDA TÜKETİCİNİN KORUNMASI 1. Amaç ve Yöntem : Bu çalışmanın amacı, tüketicinin korunması hukukuna hakim olan ilkelerin incelenerek konuyla ilgili olan kişilerin olaylara...
  2. Evrensel Tüketici Hakları

Evrensel Tüketici Hakları

tüketici hakları evrensel beyannamesi ile ilgili haberler tüketici hakları evrensel beyannamesi haberleri hakkında haberler beyannamesine ve tüketicilere yönelik bilgiler içeren 1. Temel gereksinimlerin giderilmesi hakkı: Tüketicilerin yeme, içme, giyinme, barınma gibi biyolojik temel gereksinimlerinin karşılanması için alınan önlemler. Ve hatta günümüzde güncelliği ve ciddiyet boyutları...
  3. tüketici hakları nelerdir?

tüketici hakları nelerdir?

abiler ablalar tüketici hakları ne
  4. Tüketici Hakları Danışma Hattı

Tüketici Hakları Danışma Hattı

Tüketici Hakları Danışma Hattı kaç acaba lütfen hat nosunu burdan bana acil olarak yazın kızlar.
  5. Tüketici olarak haklarımız nelerdir?

Tüketici olarak haklarımız nelerdir?

Selamlar. Bir alışveriş sırasında hatalı mal resmen bize kazıklandı ve ben bu malı iade edip parasını çatır çatır almak istiyorum.Eşimse alamazsın geçti artık 1 bardak su iç diyor.Hayır ama bu kadar kolaymı?Tüketici olarak haklarımı öğrenmek istiyorum yardım edermisiniz bu konuda?

Sayfayı Paylaş