gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Tüm Dinleri İçinde Barındıran Dünyadaki Tek Mabet

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

dinlere ait mabet isimleri
    Bu mabedi yapanları gerçekten tebrik ediyorum. Çok özel ve anlamlı bir yapı bence. İnsan hangi dine mensup olursa olsun eğer dininin gereklerini yerine getirmeye özen gösteriyorsa insanları sever ve sayar. Bu yapı kardeşliğin simgelerinden biridir.

TÜM DİNLERİN KARDEŞLİĞİ GERÇEK OLDU. TATARİSTAN'IN BAŞKENTİ KAZAN'DA HEM CAMİ HEM KİLİSE HEM SİNEGOG HEM DE BUDİST TAPINAĞI AYNI KUBBE ALTINDA

ORTADOKSLAR, KATOLİKLER, PROTESTANLAR, EVANGELİSTLER AYRI AYRI MEKANLARDA İBADET EDEBİLİYORLAR. HER BİRİ AYRI MEKANLARDA AMA AYNI KUBBENİN ALTINDA...

MABET, TATARİSTAN'IN BAŞKENTİ KAZAN'DA YAPILDI.BİR RUS MİMARIN ESERİ.

İŞ ADAMLARININ VE DEVLETİNDE YARDIMIYLA YAPILAN SÜPER-MABEDE TÜM DİNLERDEN İNSANLAR AKIN EDİYOR.

MEKANA GİDENLER İNANÇLARINA GÖRE KENDİ İBADETHANELERİNDE DİNİ VECİBELERİNİ YERİNE GETİRİYOR

DİNLERİN KARDEŞLİĞİNİDE SEMBOLİZE EDEN MEKANDA BU GÜNE KADAR HİÇ SORUN YAŞANMADI.

KAZAN KENTİ YETKİLİLERİ 'DİNLERİN KARDEŞLİĞİ'NİN EN SOMUT ÖRNEĞİ OLAN BU YAPIYLA GURUR DUYUYORLAR

Son düzenleme: 31 Temmuz 2009
Tüm Dinleri İçinde Barındıran Dünyadaki Tek Mabet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dinini Dünya İçin Alet Eden Adam

Dinini Dünya İçin Alet Eden Adam

Dinini Dünya İçin Alet Eden Adam Musa Aleyisselam zamanında bir adam insanlara şöyle dermiş. Benimle Kelimullah olan Musa konuştu. Benimle Safiyullah olan Musa konuştu. Bu sözlerin üzerinden uzun bir zaman geçer, fakat Musa Aleyhisselam’ın yanına, adamın biri, siyah bir iple yularlanmış bir domuz getirir ve Musa Aleyhisselam’a der ki: - "Ey Allah’ın Peygamberi! Filani...
  2. Ceza Tüm Zamanların Tek Arananı

Ceza Tüm Zamanların Tek Arananı

bugüne şükret dününe tükürüp dur kendine tap sonra paraya saplan tankında mayına çarptı bunun farkındamısın acaba he ne sandın yalancı iti besler isen o seni dissler arkanı dönme sakın o seni kickler hepimizi kandırır o bir televizyon peşpeşe 5 kere satar hiç üzülmez o bir buz küpü ben ise titanyum alaşım o kuş tüyü ben ise muştayım usta ben her hususuta rapi pasladım ama o tek başına pastayı...
  3. tüm hastaneler tek telefon

tüm hastaneler tek telefon

TÜM HASTANELER TEK TELEFON == 444 0 911 Tüm hastaneler Türkiye'nin her yerinden ulaşılabilen tek bir no.da birleştiler. Cep telefonunuzdan ararsanız bulunduğunuz ilin alan kodu ile aramanız gerekiyor. Mesela İZMİR' de 0232 444 0 911 Bu telefonu aradığınızda en yakın Ambulans olay yerine gönderiliyor. Kaydediniz? HİÇ İHTİYACINIZIN OLMAMASI DİLEĞİYLE...
  4. dünya dinler haritası hakkında

dünya dinler haritası hakkında

Dünya dinleri ve bu dünya dillerinin haritası ve dağılışları hakkında bilgiler var mı ?=
  5. Dünya Dinleri Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Dünya Dinleri Hakkında Neler Biliyorsunuz?

dünya dinleri dünya dinleri haritası din dağılımı ile ilgili bilgiler burada melekler. Din, ahlaki ve kutsal öğelere sahip, ibadet ve inanç bütünlüğüdür melekler :) Nüfusun büyük çoğunluğu müslümanlık dini mensubu olan ülkemizde çeşitli dinler mensubu binlerce gayrimüslüm yaşamaktadır. Arapça kökenli bir sözcük olan din sözcüğü, köken itibariyle "yol, hüküm, mükafat" gibi anlamlara...

Sayfayı Paylaş