Tüm hamişler toplandık

Hafta sonu ve sıcaklarrr bugun bızımkılere dolap bakmaya cıktık yaaa kızlar cok cesıt varrre :))) ama sıcak kavurdu adetaaa istanbulu yaaaa sız nasılsınzz meloss unı sızın az kaldı aysegul sen naılsın serce ne sman kese goreceksın hamıs olmayan hanımlar bıran once basınızaa cıfter cıfter dıdemımm sen nasılsn

Canim sıcaklar çok zor geçiyor hamilelik. Cumartesi kontrole gittik büyüyor kızım hersey yolunda çok şükür. 6 hafta kaldı işte gün sayiyoruz :)

meloscum gelemedim bikaç aydır duymuşsunuzdur ilk aylar düşük tehlikesi vardı 3 ay yattım annemde hiç kalkmadan daha yeni sayılır ayaklandım şükür bende bebeklerimde çok çok iyiz kızımla oğlum altlı üstlü yatiyolar maşallah 20 gün sonra muayenem var detaylı ultrasona gircez bakalım sizler de ne var ne yok senin bebisin nasil :)

meloscum gelemedim bikaç aydır duymuşsunuzdur ilk aylar düşük tehlikesi vardı 3 ay yattım annemde hiç kalkmadan daha yeni sayılır ayaklandım şükür bende bebeklerimde çok çok iyiz kızımla oğlum altlı üstlü yatiyolar maşallah 20 gün sonra muayenem var detaylı ultrasona gircez bakalım sizler de ne var ne yok senin bebisin nasil :)

Maşallah canım Allah sağ salim kucağına almayi nasip etsin.benim kızım da iyi çok şükür 6 hafta kaldı büyüyoruz :)

Geri