gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tunus İşi Örgü Teknikleri (Videolu)

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tunus işi örgü teknikleri Sevgili melekler, Örgü sevenler bilirler.Tunus işi tekniğiyle bebek takımları,atkı-bereler,battaniyeler ve daha birçok şey örülebilir.Tunus işi hem sağlam hem formu bozulmayan bir örgü çeşiti olduğu için çokça tercih edilir.Aşağıda izleyeceğiniz videolarda tunus işi örgü tekniklerini öğrenecek ve kolaylıkla uygulayabileceksiniz.
    Kolay gelsin..:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgili melekler, Solakları da unutmadık,onlar için de tunus işinin soldan nasıl örüldüğünü gösteren bir video ekliyoruz.Kolay gelsin..:D

Tunus İşi Örgü Teknikleri (Videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tunus İşi Bebek Örgüleri

Tunus İşi Bebek Örgüleri

Tunus İşi Bebek Örgüleri - Selam kızlar sizden Tunus İşi Bebek Örgü örnekleri rica ediyorum.
  2. Tunus İşi Örgü Teknikleri

Tunus İşi Örgü Teknikleri

Tunus İşi Örgü Teknikleri hakkında bilgili kişilerden bildiklerini yazmalarını rica ediyorum.
  3. Tunus İşi Örgü Modelleri

Tunus İşi Örgü Modelleri

Tunus İşi Örgü Modelleri arıyorum biri bana Tunus İşi Örgü Modelleri sunarsa çok sevinirim lütfen
  4. Harika Tunus İşi Örgü Modelleri

Harika Tunus İşi Örgü Modelleri

tunus işi örgü tunus işi bebek örgüleri tunus işi örgü modelleri Bebeğiniz için birbirinden güzel tunus işi ile yapılmış yelek ve hırka modelleri sunuyoruz sizlere melekler :)
  5. tunus işi örgü örnekleri

tunus işi örgü örnekleri

tunus işi örgü örnekleri arıyorum yeni modeller varsa elinizde tunus işi örgü örneklerinin yenileri lütfen buradan benimlede paylaşın bacılar:)

Sayfayı Paylaş