gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Türkcell Her Yöne Sms hakkında bilmedikleriniz burada

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Turkcell Her Yöne Sms Nasıl Yapılır Türkcell Her Yöne Sms ücreti
    Hattı Turcell olan tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz için bu yazımızda Turkcell Her Yöne Sms Genç tarifeliler ve GençPlus tarifeliler için Turkcell Her Yöne Sms ücretleri ve merak edieln tüm bilgileri katarıyoruz arkadaşlarım.

Turkcell Her Yöne Sms Genç tarifeliler ve GençPlus tarifeliler bir ay boyunca her yöne tam 5.000 SMS, diğer tarifeliler de yine bir ay boyunca her yöne tam 1.000 SMS sahibi olurlar.​Üstelik her yöne SMS paketlerinde artık 100 MB internet de var.Ücretide 12 tl.Kampanya 29 Şubat 2012'ye kadar geçerlidir.HERYONE SMS yaz 2222'ye gönder.

Türkcell Her Yöne Sms hakkında bilmedikleriniz burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkcell Her Yöne Sms Nasıl Yapılır

Türkcell Her Yöne Sms Nasıl Yapılır

Türkcell Her Yöne Sms Nasıl Yapılır ? Selam kızlar ben Türkcell den Her Yöne Sms yapmak istiyorum ama nasıl yapacam
  2. Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgiler

Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgiler

Turkcell Her Yöne Sms Paketleri fiyatı Turkcell Her Yöne Sms Paketleri son gün Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında merak edilen son gün ve fiyatlar hakkında ki tüm bilgilere yer veriyor ve konuyla ilgili tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Her Yöne SMS paketiyle gençTarifeliler ve GençPlus tarifeliler 12 TL karşılığında 30 gün...
  3. 2012 Haftalık Sms Turkcell Her Yöne hakkında bilgi

2012 Haftalık Sms Turkcell Her Yöne hakkında bilgi

Haftalık Sms Turkcell Her Yöne 2012 Turkcelln her yöne haftalık SMS, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda gelen yoğun istekler üzerine Haftalık Sms Turkcell Her Yöne kampanyası hakkında ki bilgileri sizlerlede paylaşıyoruz. Turkcelln her yöne SMSya katılmak için HERYONE SMS yaz 2222'ye gönder..Kampanya 31 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir Haftalık Sms Turkcell Her Yöne nedir...
  4. Her Yöne Sms paketi Vodafone

Her Yöne Sms paketi Vodafone

Her Yöne Sms paketi Vodafone Vodafone'un her yöne sms paketleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Vodafone'un her yöne sms paketleri hakkında merak edieln tüm bilgileri detaylarıyla sizlerle paylaşıyoruz. Her Yöne Mini sms paketinde 50 sms bulunuyor ve 4 TL Her Yöne Midi sms paketinde 500 sms bulunuyor ve 7.5 TL Her Yöne Maksi sms paketinde Vodafone'lularla 10000 SMS ve diğer...
  5. 2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

2012 avea hattı her yöne sms paketleri hakkında bilgi verin

Avea hattı kullanıyorum ve yılın en son sms paket bilgilerini sizlerden öğrenmek istiyorum, teşekkür ediyorum..

Sayfayı Paylaş