gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Turkcell Nokia N8 Kampanyası Hakkında Bilgiler

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

turkcell nokia n8 turkcell nokia n8 kampanyası
    Telefon operatörleri her geçen gün yeni bir kampanya ile tüketicisine hizmet veriyor melekler :) Şu sıralar reklamlarda sürekli izlediğimiz Turkcell Nokia N8 kampanyası hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz.. :)

Kampanya 15 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir. Size en yakın Turkcell İletişim Merkezlerinden birine başvurarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?
    Ödenmemiş faturası bulunmayan, 12 aydan uzun süredir Turkcell Faturalı Hat’ta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250 TL ya da üstü olan tüm bireysel faturalı Turkcell’liler bu kampanyadan yararlanabilir.
    Nokia N8’i, kampanya sözleşmesini imzaladıktan sonra Turkcell İletişim Merkezleri’nden teslim alabilirsiniz. Kontratlı tekliflerde seçtiğiniz internet paketinizi kampanyanızla beraber kullanmaya başlarsınız.

Seçtiğiniz internet paket bedelini aşan kullanımlarınıztüm vergiler dahil 0,000049 TL/KB paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.

Bu Kampanyada Katılırsanız Ne Kadar Ödeyeceksiniz ?
    Ayda 67 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Seçtiğiniz telefon modeliyle birlikte 250 MB internet paketi de sizin olur. Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına; seçtiğiniz telefon modeli ve aylık internet paketi ücreti de dâhildir. Dilerseniz, belirtilen taksitlere ayda 10 TL ek ücret ödeyerek 1 GB internet paketine veya ayda 19 TL ek ücret ödeyerek 4 GB internet paketine de sahip olabilirsiniz.

Fiyatlara tüm vergiler dâhildir.

Tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı tüm vergiler dahil 1.219TL'dir.

Nokia N8 Telefon Özellikleri
    Nokia N8 Cihaz Detayları

3G Network HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100
    Boyutlar 113.5 x 59.1 x 12.9 mm
    Ağırlık 135 g
    Ekran Tipi AMOLED capacitive Dokunmatik
    Ekran Boyutları 360 x 640 pixel, 3.5''
    Dahili Hafıza 256MB RAM, 512 MB ROM
    Card slot Micro SD
    3G HSDPA, 10.2 Mbps; HSUPA, 2.0 Mbps
    WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n
    Bluetooth Var
    Kamera 12 MP, 4000x3000 pixel, Carl Zeiss optic, autofocus, Xenon flash
    Video Var
    2. Kamera VGA videocall kamera
    İşletim Sistemi Symbian 3 OS
    İşlemci ARM 11 680 MHz İşlemci
    Radio Stereo FM radio; RDS
    GPS A-GPS desteği; Ovi Maps 3.0
    Pil Standart Pil, Li-Ion 1200 mAh
    Bekleme Süresi 400 saate varan
    Konuşma Süresi 5,5 saate varan

Turkcell Nokia N8 Kampanyası Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turkcell Hazırkart Otomatik Nar Paketleri Hakkında Bilgi

Turkcell Hazırkart Otomatik Nar Paketleri Hakkında Bilgi

Turkcell Hazırkart Otomatik Nar Paketleri Neler Turkcell Hazırkart Otomatik Nar Paketleri Hakkında Bilgi Hattı Turkcell olan Melek'ler ve misafirler, sizler için Turkcell Hazırkart Nar paketleri hakkında bilgiler araştırdık ve edindiğimiz bilgileri bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlarım. Türkcell Otomatik Nar Paketleri’nde, 8 TL karşılığında tüm Turkcell’lilerle 1 hafta boyunca...
  2. Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası hakkında bilgi

Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası hakkında bilgi

Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası hakkında bilgisi olan var mı acaba yada bu tarifeyi paketi kullanan var mı aranızda lütfen önerilerinizi esirgemeyin.
  3. Turkcell Nokia N8 Kampanyaı hakkında bilgi istiyorum

Turkcell Nokia N8 Kampanyaı hakkında bilgi istiyorum

Turkcell'in vermiş olduğu Nokia N8 den almak istiyorum bu kampanya hakkında bilginiz varsa paylaşın benimle nasıl alıcam yha ben bunu ?
  4. Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgiler

Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında bilgiler

Turkcell Her Yöne Sms Paketleri fiyatı Turkcell Her Yöne Sms Paketleri son gün Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Turkcell Her Yöne Sms Paketleri hakkında merak edilen son gün ve fiyatlar hakkında ki tüm bilgilere yer veriyor ve konuyla ilgili tüm arkadaşalrımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Her Yöne SMS paketiyle gençTarifeliler ve GençPlus tarifeliler 12 TL karşılığında 30 gün...
  5. Turkcell Maxi Plus 5 hakkında genel bilgiler

Turkcell Maxi Plus 5 hakkında genel bilgiler

bu konu;turkcell maxi plus 5 özellikleri, turkcell maxi plus 5 le internete nasıl bağlanılır hakkında bilgiler vermektedir Sevgili üyeler,ve misafirlerimiz;Turkcell maxi plus 5 telefon çıktığı günden beri özellikleri ve donanımıyla alıcıların beğenisini topalamakta.Şahsımda telefonu kullanan biri olarak,ilk başta özelliklerini kullanmakta zorlandıysamda,özelliklerini araştırarak...

Sayfayı Paylaş