gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Türkiye 76.sı, Boğaziçi'li Yarışmacıdan Şaşırtan Cevap!

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kim milyoner olmak ister, kim milyoner olmak ister yiğit dorukhan, kim milyoner olmak ister komik cevaplar
    Sevgili melekler, hani derler ya basiret bağlanması diye, Kim Milyoner Olmak ister yarışmasında bu basiret bağlanması olaylarına bir yenisi daha eklendi. Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi, LYS Türkiye 76.sı yarışmacı Yiğit Dorukhan sorulan bir soruya verdiği şaşırtan cevapla elendi. Tüm salonu ve ekran başında izleyenleri şoke eden cevabın sorusu "Damlarda beslenen takla attırılmaya çalışan kuş hangisidir?" idi. Dorukhan 5.sırada sorulan bu soruya 'Güvercin' yerine 'Martı' diyerek yarışma tarihine geçmiş oldu :)

yiğit-dorukhan-1.jpg

Türkiye 76.sı, Boğaziçi'li Yarışmacıdan Şaşırtan Cevap! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eve bakın şaşırın

eve bakın şaşırın

Burası bir film seti değil ve bu evler de karton değil... Gördüklerinizin hepsi gerçek Burası Polonya'nın Sopot şehri... Şehrin göbeğindeki bu evlerin adı üstünde; Yamuk evler...
  2. şaşırtan benzerlık

şaşırtan benzerlık

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Fahriye Boğaziçi'li oldu

Fahriye Boğaziçi'li oldu

fahriye boğaziçi boğaziçili ünlüler fahriye evcen boğaziçi boğaziçini kazanmak için boğaziçini kazanmak Hayırlı olsun Fahriye Evcen'e inşallah bitirdiğinide görürüz... Üniversite Kazanmak için Aylardır Sürdürdüğü Çalışmalarının Karşılığını Aldı Özcan Deniz’in nişanlısı oyuncu Fahriye Evcen İstanbul’da bir üniversite kazanmak için aylardır sürdürdüğü çalışmalarının karşılığını aldı....
  4. şaşırtan test

şaşırtan test

şaşırtan testler şaşırtıcı testler kızlar nekadar inandırıcı bilemem sadece 2,3 dakikanızı ayırıp bakabılırsınız.ben denedim uyduu bana;)yorumlarınızı yazarsınızyupis Şimdi bu oyunu ciddiye al ve oyun bozanlık sakın yapmaa!!!![Anlaştık mı??] biliyorum biraz sacma ama güzel ben acayip şaşkınlık içerisinde kaldım........ Oyunun sonunda güleceksin tabi,eğer oyun bozanlık yapmazsann.........
  5. Hadiseyi Böyle Görenler Çok Şaşırdı...Neden mi? İşte Cevabı....

Hadiseyi Böyle Görenler Çok Şaşırdı...Neden mi? İşte Cevabı....

Hadise Haberi Hadise Konseri Hadiseyi hep açık saçık minilerle değişik kostümlerle sahnede görmeye alışkın olduğumuz durum son konserinde değişti...Hadise pantolonla konser verdi..Görenler şaşırmadı değil hani....Hadise bu ne yapacağı belli olmaz...:) Hadise'yi Böyle Görenler Çok Şaşırdı Konserlerine giydiği mini etekler ve verdiği frikiklerle damga vuran Hadise, son konserinde bu...

Sayfayı Paylaş