gebe
?

Türkiye Gündemini Takip Ediyor musunuz?

1. Evet, dikkatli bir şekilde ayrıntılı olarak takip ediyorum.

40,0%
  2. Çok ayrıntılı olmasa da takip etmeye çalışıyorum.

40,0%
  3. Hayır, çok fazla takip etmiyorum.

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Türkiye Gündemini takip etmek kolay değil ki ben edeyim :)

20,0%
  5. Yorum yok

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Türkiye Gündemini Takip Ediyor musunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Bolca sorunların olduğu ülkemizde gündemi takip etmek de bir başarı biliyorum ama melekler Türkiye Gündemini takip ediyor musunuz? Olanlardan bitenlerden haberiniz var mı? Özellikle siyasi-politik, ekonomik ve sosyal gündem olarak düşünerek cevap verirseniz daha sağlıklı sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Herkesin her şeyden haberdar olması dileğiyle..

Sevgiler

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Yurt disinda kaldigim icin, nedense kendimi buna zorunlu hissediyorum :S
    Politika haric, türkiyenin herseyi ile yakindan ilgilenen birisiyim...

Vatanimdan ayri yasiyorum, ama habersiz kalmak istemiyorum :)

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    En güzelini yapıyorsun Özlemimsin, anavatanda ne olup ne bitiyor bilmek gerek, tebrik ederim düşüncen için. :)

Ben de gündemi en ince detayına kadar takip edenlerdenim. Bu konuya da özellikle dikkat ederim, çünkü Türkiye hiç olmadığı kadar karışık ve çetrefilli bir gündeme sahip ve bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak için de neler olup bittiğini iyi bilmek gerek.

4. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    etmeye calisiyorum ama edebilene askolsun, o kadar hizli degisiyor ki:S

Son düzenleme: 29 Temmuz 2009
  5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ben akşamları evde oluyorum ve dikkatli bir şekilde takip ediyorum. Evde zaten babam dolayısıyla genellikle haber kanalları açık oluyor. İlgim olduğu için de dinliyorum. Açık konuşayım evimize iki görüşten iki gazete giriyor her gün, ikisini de okuyorum. Zaten doğru olan bu özellikle siyasette önemli bu. Tek bir yere sabitlenmeden her görüşü okumamız gerekiyor. Gerçekten gündemi çok iyi takip etmek gerekiyor ki bi haksızlığa uğradığında kendini iyi bi şekilde savunabilesin.

Türkiye Gündemini Takip Ediyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okumak Para Ediyor mu?

Okumak Para Ediyor mu?

“Eder” demişlerdi, üniversitedeki hocalarımız. Ailelerimiz de aynı görüşteydi. Bizler de onlara inandık. Okuduk. Pek haksız sayılmazlardı. On beş-yirmi yıl öncesine kadar iyi okuyanlar bir yerlere geliyor ve karşılığını alabiliyorlardı. Akademik hayat, iş yaşamı fark etmiyordu. Okumak para kazanmak için yeterli idi. Hem de sözleriniz dinleniyordu. Üniversitelerden mezun olduk. İş yaşamına...
  2. Takip

Takip

Rüyada biri tarafından takip edildiğinizi görmek; sonu iyi olmayan ve sizi çok üzecek bir aşk yaşayacağınıza işarettir.
  3. sürekli beni takip ediyor

sürekli beni takip ediyor

ya arkadaşlar okulun ilk başladığı zamanın ikinci haftasındaydık ben pazartesi günü geç kaldım törene yetişmiştim bir tane öğretmenin sürekli bana baktığını farkettim.. sonra bu öğretmen bizim derse girdi coğrafya öğretmeniymiş..(erkek) heerneyse bu öğretmen bir süre sonra derste bişeyler yazıyorduk yanıma gelip yazıma baktı ikinci ders tahtaya bişeyler yazıyordu dersin sonuna doğru yazı...
  4. Ünlülerin Kullandıkları Parfümleri Merak Ediyor musunuz ?

Ünlülerin Kullandıkları Parfümleri Merak Ediyor musunuz ?

Ünlülerin Kullandıkları Parfümler Ünlülerin Parfümleri Sevgili melekler, özellikle gençler tarafından hayatlarına imrenilen, giydikleri kıyafetten saç şekillerine kadar attıkları her adım olay olan, herşeyin en kalitelisini, en pahalısını kullanan ünlüler hangi parfümleri kullanıyor acaba hiç merak ettiniz mi ? Biz merak ettik ve araştırdık. Bakın ünlülerin kullandıkları parfümler...
  5. Bebeğinizin anne karnındaki günlük gelişimini nereden takip ediyorsunuz

Bebeğinizin anne karnındaki günlük gelişimini nereden takip ediyorsunuz

kızlar ben bebeğimin gelişimini http://www.bayandefteri.com/uye/gungunhamilelik adresini buldum. herkese tavsiye ederim. Bebeğin Gelişimini, Annedeki Değişimleri ,Bebeğimin Rahmin için Fotoğrafını ,3 boyutlu fotoğrafını , Bebeğin tahmini olarak neye benzediğini,Ultrasonda nasıl göründüğünü ,Annenin karnının büyüklüğünü (Sağdan, Soldan, Önden, Yandan Görünümlü) görüp bebeğin anlık...

Sayfayı Paylaş