gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türkler Nevruzu Nasıl Kutlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Türkler Nevruzu Nasıl Kutlar sizce nasıl kutlamalı örf ve adetlere uygun olarak soruyorum size kızlar?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Türkler Nevruzu Nasıl Kutlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kutu

kutu

: Kutu Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. İçi para dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır. İçi dolu bir kutu, hoşluklarla karşılaşacağınızın işaretidir. İçi parayla dolu bir kutu, güzel bir maaşla erkenden emekli...
  2. Dini Bayramlarımızı Nasıl Kutlarız?

Dini Bayramlarımızı Nasıl Kutlarız?

dini bayramlarımızı kurban bayramı ramazan bayramı nasıl kutlarız neler yaparız adetler gelenekler anlamı ve önemi ile ilgili bilgiler burada melekler Dinimiz açısından önemli olan ve kutsal saydığımız günlerde milletçe kutladığımız sevinçli günlerimiz dini bayramlarımızdır melekler :) Kutladığımız dini bayramlarımız ramazan bayramı ve kurban bayramıdır.İçinde bulunduğumuz 2011 yılı kurban...
  3. nevruz

nevruz

nevruz bayramıyla ilgili güzel sözler
  4. kutu sütten yoğurt nasıl yapılır?

kutu sütten yoğurt nasıl yapılır?

selam herkese.... sorum şu: kutu sütten yoğurt mayaladım tutmadı, nerde hata yapmış olabilirim? açık sütten zaten hep yoğurt yapıyorum aslında,ama kutu sütle olmadı nedense ?
  5. nevruz

nevruz

Nevruz avusturulya da kutlanıyormu

Sayfayı Paylaş