gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türkmed Kartal Diyaliz Merkezi Nerede acaba

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar benim cuma günü Türkmed Kartal Diyaliz Merkezine gitmem lazmı ama yerini tam olarak bilmiyorum aranızda Türkmed Kartal Diyaliz Merkezi Nerede bilen varsa bana yazabilir mi acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Türkmed Kartal Diyaliz Merkezi Telefon
    Türkmed Kartal Diyaliz Merkezi Adres

Adres: Soğanlık Mevki E-5 Yanyol Üzeri Fatih Caddesi No: 1 Kartal / İstanbul

Telefon: (0216) 451 27 27

Fax: (0216) 451 07 47

Türkmed Kartal Diyaliz Merkezi Nerede acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi Nerede

Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi Nerede

Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi Nerede bilgisi oaln var mı lütfen acil Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi iletişim ya da adresini verin.
  2. Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi hakkında bilgiler

Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi hakkında bilgiler

Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi Nerede Adresi Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi Nerede Hakkında Bilgi "Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi Nerede?" diyen misafirimiz için bu sayfamızda, Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi iletişim bilgilerini ve adresini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi Telefon Numarası: (0216) 537 81 91 Kavacık Hayat Diyaliz Merkezi...
  3. Koşuyolu Diyaliz Merkezi Nerede bilen var mı

Koşuyolu Diyaliz Merkezi Nerede bilen var mı

Koşuyolu Diyaliz Merkezi Nerede adresini ve yada iletişim bilgilerini lütfen biliyorsanız yazın bana
  4. Acaba Özel Female Kadın Sağlığı Merkezi Nerede

Acaba Özel Female Kadın Sağlığı Merkezi Nerede

Benim Özel Female Kadın Sağlığı Merkezine gitmem lazım ama Özel Female Kadın Sağlığı Merkezi Nerede bilmiyorum acaba diyorum belki sizlerin arasında daha önce Özel Female Kadın Sağlığı Merkezine gidenler olmuştur o yüzden o arkadaşlarımdan Özel Female Kadın Sağlığı Merkezi Nerede olduğunu yazmalarını rica ediyorum.
  5. Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi Nerede acaba

Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi Nerede acaba

MerhaBA arkadaşlar benim önümüzde ki salı günü Özel Pendik Şifa Tıp Merkezine gitmem lazım ama nerede olduğunu bilmiyorum. Acaba aranızda Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi Nerede bilen var mı? Bilen varsa lütfen bana adresini yazsın.

Sayfayı Paylaş