gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Turuncu sevenler buraya

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İlkbahar ve yaz aylarına en çok yakıştırdığım renklerden biriside turuncu renk. Her rengin olduğu gibi bu rengin de birçok hastası ve seveni olduğunu biliyorum işte bu kişiler için şimdi birbirinden güzel turuncu renklerde kıyafetleri ve aksesuarları sizlerle paylaşıyorum eminim sizinde hoşunuza gidecektir:tik:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım çok güzeller

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar emeğine sağlık

Turuncu sevenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TurunCu SevenLere...

TurunCu SevenLere...

Buyrun meleklerim, turuncu avatarlar getirdim size... ...cok begeneceksiniz... yupis yupis
  2. renesmeyi sevenler buraya

renesmeyi sevenler buraya

ben reneesme 21 yaşındayım 2 kızım var öğreciyim hatay iskenderunluyum ikizler burcuyum yemek yapmayı ve tatlı pasta yapmayı çok severim en sevdiğim yemekler..döner ,içli köfte,kısır,tantuni,menemen,ciğer sote,imam bayıldı,ıspanaklı börek ,biberli. en sevdiğim tatlı..künefe,kahke,tiramisu, motosiklet kullanırım. açık sözlüyümdür. insanları çok severim renesme ismi alacakaranlık filminin...
  3. Mario sevenler buraya

Mario sevenler buraya

Duvar dekorasyonu Mario duvar dekorasyonu Mario en sevdiğim kahramanlardan biriydi. Oyununuda çok oynardım. Hatta aklıma gelmişken yazılarımı tamamlayayım biraz oynarım:) İşte sizde anılarınıza dönmek istiyorsanız bilgisayar oyunlarından kafanızı kaldırın ve odabnıza oyun dekor yapın. Mario oyun dekorlu oda bence çok hoş olmuş meleklerim. sizce?

Sayfayı Paylaş