gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tuvalet kagidindan origami

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

Hani hep otellerde wcde tuvalet kağıdını nasıl süslerler deriz ya işte burada tarifi var. [​IMG]

2. efgh950

efgh950 Forum Okuru

tuvalet kagidindan origami konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuvalet

Tuvalet

rüyada tuvalet kagidi görmek rüyada kağıdı görmek kağıdı beyaz ruyada kagidi gormek Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana; Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa; Temiz tuvalet hanımının iyii hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;...
  2. Cicekleyen duvar kagidi :D

Cicekleyen duvar kagidi :D

Kizlar ilginizi cekicek bir duvar kagidi ekledim. Bu duvar kagidi oda isisina gore tumurcukluyor,cicek aciyor ve soluyor.
  3. Origami nedir ?

Origami nedir ?

origami nedir, nasıl yapılır, yapımı, yapılışı, sanatı, örnekleri, hakkında bilgi ve dahası burada arkadaşlar. Origami Sanatı yani her hangi bir kağıdı sadece keserek ve katlayarak ve bu işlemleri yaparken asla yapıştırıcı ve benzeri ürünler kullanmıyarak figür oluşturma tekniğidir Melek'lerim. Şimdi gelin, Origamı hakkında detaylı bilgi edinelim. İşte size bir origami örneği Melek'lerim....
  4. Origami aydınlatmaya ilham olursa

Origami aydınlatmaya ilham olursa

Origami avize Aydınlatma modelleri Origami kağıt katlama sanatı artık hayatımızın bir çok alanında karşımıza çıkıyor. Aydınlatmalarımı beğenmek için haftalarca dolaştık eşimle. Bu tasaımcılarda kağıtları katlayarak aydınlatma yapmışlar. Bu origami aydınlatma modellerini hemencik beğendim. Işığıda fazla engellemezler sanıyorum:)

Sayfayı Paylaş