gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Twitter Kullanırken Link (URL) Nasıl Kısaltılır?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Twitter Link URL Nasıl Kısaltılır Twitter Link nasıl Kısaltılır

Twitter kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işlerine yarayacağını umduğumuz bir kohuyla karşınızdayız. :) Twitterda link nasıl kısaltılır?

Twitterda mesaj yazarken, yazdığınız mesaj ile ilgili her hangi bir web sitesinin linkini vermek isteyebilirsiniz. Ancak bir çok link için 140 karakter dahi yeterli olmayabilir, bu sebeple mesajlarınız ile birlikte göndermek istediğiniz linkleri kısaltmanız gerekir.Link kısaltma servislerini kullanarak,linklerinizi 11 ile 30 karaktere kadar kısaltabilirsiniz.Link kısaltma Kısa Link-Short URL servisi bitly 'ni kullanarak linklerinizi kısaltabilirsiniz.

Siteye girdikten sonra,Twitterde yayımlamak istediğiniz linki uzun kutucuğa kopyalayıp, Shorten butonuna basın. Linkinizin kısalmış halini hemen aşağıda göreceksiniz. Bu kısalmış linki kopyalayarak Twitterda kullanabilirsiniz.

Twitter Kullanırken Link (URL) Nasıl Kısaltılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz kalemini nasıl kullanırsınız

Göz kalemini nasıl kullanırsınız

Göz kalemi ve eyeliner nasıl kullanılır? küçük göze eyeliner küçük gözlere eyeliner gözlere göz kalemi kalem Göz kalemi ve eyeliner nasıl kullanılır? Eyeliner ve göz kalemi kullanmadan önce bilmeniz gereken en önemli şey, her iki malzemenin de mümkün olduğunca ince çizgilerle çizilmesinin gözü daha güzel göstereceğidir. Siyah göz kalemi, siyah saçlı, esmer tenli bayanlar için çok...
  2. Link nasıl silinir ?

Link nasıl silinir ?

Arkadaşlar açtığımız bazı konularda linkler oluyor onları bazılarımız silerek yapıyor yada metni düzenliyor oda olmadı zahmetli bir işe girip açıcagı konuyu baştan yazıyor size şimdi en kolayını göstercem rahatlıkla ve zahmetsiz birşekilde konunuzdaki linkleri silmeniz için bu yöntemi deneyin :tik: Konumuzu açarken metni farenin sol tuşuna tıklayarak kopyalıyoruz daha...
  3. twitter da link kısaltma

twitter da link kısaltma

twitter da link kısaltma nasıl olur? Arkadaşlar ben twitter da link kısaltmak istiyorum acaba asıl yapacam? bilenler lütfen bildiklerini paylaşsın.
  4. Twitter Nasıl Silinir

Twitter Nasıl Silinir

Twitter Nasıl Silinir ? Kızlar ben twitteri silmek istiyorum nasıl yapacam ya Twitter Nasıl Silinir ?

Sayfayı Paylaş