gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ücretsiz film indirmek istiroyum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba pcme ücretsiz film indirip izlemek istiyorum çünkü netimiz kotalı olduğu için direk izleyemiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz hangi sitelerden ücretsiz indirebilirim yada hngi programla indirrebilirim

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli misafirimiz,
    Site olarak bu tür illegal isteklerin hiç birisine cevap veremediğimizi ifade etmek isteriz.

Konu kilitlenmiştir.

ücretsiz film indirmek istiroyum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hatim indirmek

hatim indirmek

Rüyada kendinizi hatim indirmis olarak görmek, günahlarinizdan siyrildiginiza, bir kere daha tövbe ve istigfar etmeniz gerekecegine, ibadete devam ederek sünnetleri de kaçirmamaniza yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hatim okudugunu gören kimsenin dini inançlari saglamlasir. Kur'ani okumayi, bilmiyorsa Kur'an ögrenmeye isaret eder. Bazi tabircile rüyada hatim okudugunu gören bir...
  2. Film..

Film..

Filmi meydana getiren unsurlar hayatın kendisine, Gerçekçi ve edepli filmler ibret ve hikmete, bayağı ve sıradan filmler tabiri gerektirmeyen nefsani isteklere delalet eder.Rüyada film, dedikodu olarak yorumlanır.Rüyada film görmek yasamakla yorumlanir. Rüyasinda bir sinemada bir film seyretmekte oldugunu görmek, hiç beklemedigi bir sürpriz ile karsilasacagina; seyrettigi filmde ken-disinin de...
  3. Yükü indirmek

Yükü indirmek

Rüyada insanin veya hayvanin arkasindan yük indirmek, rüyayi görenin bildigi veya bilmedigi kimseye sadaka ve ihsanda bulunmasina isarettir.
  4. kanser riskini en aza indirmek

kanser riskini en aza indirmek

Kansere yakalanma riskini en aza indirmek için ne yapmalı ya da neyi yapmamalı? Sağlıklı beslenme, kilo yönetimi, sağlıklı yaşlanma konularında farklı ölçüm teknikleri ve metodlar kullanarak yaşam kalitesini düzenleyen Dr. Ahmet Karçam, şekerli gıdaların kansere neden olduğu konusunda uyarıda bulunuyor! Aşırı şekerli gıdalar yemek insülin direncine yani hiperinsülinizme yol açıyor. Yani...
  5. adobe flash player son sürümünü indirmek istiyorum

adobe flash player son sürümünü indirmek istiyorum

arkadaşlarım flashları oynatamıyorum acaba adobe flash player'in en son sürümünü nereden ve nasıl indireceğimi söyler misiniz. Bu arada işletim sistemim windows7 32 bit ve mozilla için istiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş