gebe
  1. profesyonel fotograf

profesyonel fotograf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ucretsiz profesyonel dogum fotografciligi

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında profesyonel fotograf tarafından paylaşıldı.

merhaba annecikler,ben dogum fotografciligindan bi kac ay once sertifika aldim.arkadaslarimin dogumlarina giriyorum,fakat deneyimlerimi pekistirmek adina ucretsiz profesyonel makinam ile cekimlere girmeyi dusunuyorum.ayrica profesyonel dogum fotografciligi kartimda mevcut.aklinizda olsun. bi kac kisi ile sinirli olabilir.telefonumdan ulasabilirsiniz 05309500071..sevgiler saglikli gunler..

ucretsiz profesyonel dogum fotografciligi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. profesyonel

profesyonel

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yakisti ama...bugune bugun artik bi profesyonen sule var karsinizda(hatirlatiyim)beni bu unvana layik goren herkese saygi ve hurmetlerimi sunarim efendim...profesyonenligi uzmanligim gibi yuzume gozume bulastirmayacagima ve konu acmadan once kelime i sahadet okuyacagima namusum ve serefim uzerine ant icerim......:tasu:
  2. çaylak profesyonel

çaylak profesyonel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Profesyonel kahve tutkunlarına

Profesyonel kahve tutkunlarına

Profesyonel ve ev tipi espresso ve cappucino makineleri ile kahve keyfini pratiklik, fonksiyonellik ve şıklıkla birleştiren Nespresso, kahve tutkunlarına yeni seçenekler sunuyor. Nespresso'nun profesyonel serisinin en son ürünü olan Gemini, Nespresso'nun Türkiye'deki tek yetkili satıcısı Horizon2000 Gıda Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından Türkiye'de de satışa sunuldu. Gelişmiş teknolojiye...
  4. ipuçlarıyla Profesyonel Mavala Manikürü

ipuçlarıyla Profesyonel Mavala Manikürü

Mavala manikürünün özelliği, kesici makaslar kullanmadan, tek kullanımlık tahta çubuklarla tırnak etlerinin itilmesiyle yapılan, dolayısıyla manikür aletlerinden hastalık bulaşması ihtimali olmayan, sağlıklı bir manikür türüdür. Mavala, adını kendi markasından alır. İşte Mavala manikürünün püf noktaları: 1- Yumuşak (asetonsuz) oje çıkarıcı ile ıslatılmış bir pamuğu tırnağınıza birkaç saniye...
  5. Evde profesyonel saç bakımı

Evde profesyonel saç bakımı

Güzelliğimizin çerçevesi olan saçlarımız, gereken bakım yapılmadığı sürece sağlığını yitirir. Matlaşır, kırılır ve belkide dökülür. "Saçlarıma nasıl bakım yapmalıyım" diyen Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için, evde profesyonel bir bakım yapacak olan BIOBLAS ürününden bahsedeceğiz bu yazımızda. Kış aylarında soğuk hava koşulları nedeniyle saçlarınız da cildiniz...

Sayfayı Paylaş