gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Uçuş biletimi Web sitesinden nasıl yazdırabilirim?

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

biletimi internetten aldım çıktısını alabilir miyim,uçak biletimin çıktısını nerden alabilirim,uçuş biletimi netten aldım yazdırabilir miyim,uçak biletimi internetten aldım check-in nasıl yaptıracağım,uçuş için check-in nasıl yapılır,uçuş biletini internetten alanlar nerde check-in yaptırırlar,

boardingcard_mavi.jpg
    Online check-in yapan elektronik biletli yolcular, Online biniş kartı hizmetine açık olan havalimanlarına gitmeden önce biniş kartlarının (“.pdf” formatında) A4 büyüklüğünde çıktısını alabilirler.

• Online biniş kartını üretmiş olan yolculara koltuk değiştirme seçeneği sunulmamaktadır.
    • Çıktısını aldıkları biniş kartını kaybeden yolcular, koltuk numaralarını değiştirmemek şartıyla biniş kartlarını tekrar bastırabilir ya da kontuarlardan tekrar talep edebilirler.
    • Bagajları bulunmayan yolcular, kontuara uğramadan bastırdıkları biniş kartlarıyla doğrudan uçuş kapısına gidebilirler.
    • Bagajlı yolcularım ise bagajlarını kontuara teslim ettikten sonra uçuş kapısına gidebilirler (Kontuar kapanış saatleri dış hatlar için uçuşun tarifeli saatinden 60 dakika önce, iç hatlar için ise 45 dakika öncedir.).
    • Biniş kartlarının İnternet’ten çıktısı alınmış olan orijinali haricindeki; faks, fotokopi ve benzer kopyaları kesinlikle kabul edilmemektedir.
    • Uçağın kalkış saatinden 15 dakika önce kapıya müracaat etmeyen yolcular, biniş kartları internetten üretilmiş olsa dahi, prosedür gereği uçağa kabul edilmeyeceklerdir.

BEYZA21 bunu beğendi.
Uçuş biletimi Web sitesinden nasıl yazdırabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siteler Hakkında | Web Sitesi Ansiklopedisi

Siteler Hakkında | Web Sitesi Ansiklopedisi

Yeni bir Türkçe servis tanıtımı daha. Bu sefer servis biraz daha genel kullanıcıya hitap etmekte. Siteler Hakkında servisi ile tip fark etmeksizin (forum, blog, portal vs.) bütün web sitelerinin istatistiklerini inceleyebilirsiniz. Site sizin olmasa da ekleyebilir, dizine katkıda bulunabilirsiniz. Herhangi bir siteye dair: Yahoo indeksi, backlinki; google pr değeri; alexa sıralaması ve sunucu...
  2. Uçuş korkusunu nasıl yenebilirsiniz?

Uçuş korkusunu nasıl yenebilirsiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yılbaşında bilet fiyatları nasıl olacak

yılbaşında bilet fiyatları nasıl olacak

Yılbaşını iple çekiyorum ve bilet almak istiyorum. Ama bilet fiyatlarını da çok merak ediyorum. Seri almayı düşünüyorum ama bilet fiyatları nasıl olacak?
  4. 2013 yılbaşında bilet fiyatları nasıl ?

2013 yılbaşında bilet fiyatları nasıl ?

Belki bu sene sıra bizdedir :D Yılbaşı piyangosunu her sene olduğu gibi bu sene de alacağım ama fiyatlar nasıl olacak ?
  5. Ucuz uçak bileti nasıl alınır ?

Ucuz uçak bileti nasıl alınır ?

ucuz uçak bileti nasıl temin edilir,ucuz uçak bileti nerden alınır,ucuz uçak bileti nerden alabilirim,ucuz uçak bileti almanın püf noktaları Uçak seyahatlerinde zamandan tasarruf etmek adına, bütçeyi aşıyor olmak herkesin ortak sorunlarından biri. Diğer yandan uçaklar, kısa zamanda bir yerden başka bir yere ulaşmanın bilinen en kısa yolu. Ancak, uçak biletlerinin pahalılığı hatta...

Sayfayı Paylaş