gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur arslan-gözlerin

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

ve gözlerin gelir aklıma ve sözlerin gidişin gitmiyor gözümün önünden
    ve izleri derin
    ilk değilsin bu seninde bildiğin
    ve yine biliyorsun
    sen son sevdiğim
    şimdi uzaklardasın
    ben çamlar arasında bir hastane odasında
    ciğerimde ince bir hastalık
    içimde kapanmak bilmeyen bir yara
    ve sanki elimde inadına bir sigara

biliyorum dönmeyeceksin
    hatta arkana bile bakmazsın
    gün gelir belki bir yuva kurarsın
    oğlun olsa benim adımı koyarmısın

gittin
    dağ gibi devirip sevdamı ardında
    gittin
    allaha ısmarladık bile demedin
    sazlar çalınır çamlıcanın bahçelerinde
    o şarkıyı bi daha hiç söylemedim
    şimdi elimde bir bardak çay
    ve dudağımda buruk bir tebessüm
    kendi kendimi üzmemeye söz verdim
    ve ben seni hayatımın musalla taşına en yakın yerinde sevdim
    ısrar etmedin kendine beni sev diye
    beyaz bulutlar gibi sırtını rüzgarlara verip gittin
    bense durdum ve bekledim
    ve ben seni hayatımın musalla taşına en yakın yerinde sevdim

uğur arslan-gözlerin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur arslan-nasihat

uğur arslan-nasihat

Oğul!.. İnsanlar vardır; şafak vaktinde doğar, akşam ezanında ölürler. Avun oğlum, avun! Güçlüsün, kuvvetlisin, akıllısın, kelâmlısın. Amma; bunları nerede, nasıl kullanacağını bilemezsen, sabah rüzgârında savrulur gidersin! Öfken ve nefsin bir olup, aklını yener. Dâimâ sabırlı, sebatlı ve irâdene sâhip olasın. Dünyâ senin gözlerinin gördüğü gibi büyük değildir. Bütün fethedilmemiş gizemler,...
  2. uğur arslan-karagümrük yanıyor

uğur arslan-karagümrük yanıyor

Aslında işin aslı şöyle hakim bey Aslı'yı ilk gördüğüm gün başlıyor işin aslı Aslı birgün benim nacizane kaptan şoförlüğünü yaptığım 56 Chevrolet taksiye biniyor ve "Karagümrük'e" diyor bana Karagümrük o dakika gönlümün başkenti, başımın tacı, ruhumun ilacı oluyor. Delikanlıya yakışmaz, yolculuk esnasında en ufak bir rahatsızlık ya da edepsizlik etmiyorum. Yalnız indiği evi, yolu,...
  3. uğur arslan-altın hızma

uğur arslan-altın hızma

kavga ayakta güzel altın hızma notaları altın hızma nota aşk yürekte güzel dua dudakta altin hizma mulayim seni haktan dileyim yaz gunu temmuzda sen terle ben sileyim yildiz bir gokte guzel birde ayrilikta ay bir yildizla guzel birde bayrakta dusman pusuda guzel dost yanimda kan damarda guzel intikam yakinda ask yurekte guzel dua dudakta kavga ayakta guzel olum yatakta cay bardakta su irmakta...
  4. uğur arslan-adı mehmet

uğur arslan-adı mehmet

içinde mehmet geçen şarkılar Adi Mehmet... Kara kitanin kara gözlü, zayif yüzlü çocugu. Göz kapaklarinda günes ve çapaklari çöl sarisi. Çaresizligin girdabinda. Kelebek renkli yüzünün yorgun yarisi. Adi Mehmet... Bir halkin hikayesi yani. Yeni günün soldugu beldeye, asirlar öncesinin bir yolculuk efsanesi. Bir halkin ismi yani. Kaderden ötesi olmayan. Adi Mehmet... Kimseden medet...
  5. Uğur Arslan hayatı

Uğur Arslan hayatı

uğur arslan nereli uğur arslan evlimi songül karlı kaç doğumlu songül karlı evlendimi kaç yaşında uğur arslan hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, aslen nereli, kaç yaşında, hakkında bilgiler "Kara gümrük yanıyor" diyen Uğur Arslan, şimdiler de "Su Gibi" adlı evlendirme programında Songül Karlı ile birlikte sunuculuk yapıyor Melek'lerim. Ugur Arslan kimdir, Ugur...

Sayfayı Paylaş