gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-başımın belası

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

ömrüm ömrüm başımın belası Sensizi unutmak boşlukla avutmak
    silinmez yazımsım
    mümkün mü unutmak

bu yolda vurgunum
    sanma ki yorgunum
    tek sana küsmedim
    tek bana dargınım

çırandım yakmadım
    gözündüm bakmadın
    can çıktı bedenden
    bir tek sen çıkmadın

başımın belası
    ey gönül yarası
    unuttum unutmayı
    ömrümün cezası

uğur ışılak-başımın belası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. başımızın belası baş ağrıları

başımızın belası baş ağrıları

kafa uyuşmasının nedenleri baş uyuşmasının nedenleri başın arkasında ağrı başın baş yanmasının sebepleri Yaşamının herhangi bir döneminde baş ağrısından yakınmayan insan yoktur. Ancak baş ağrılarını iki şekilde değerlendirmek gerekir. Birincisi çeşitli hastalıkların bulgusu olarak baş ağrısı, ikincisi ise başlı başına bir hastalık olarak baş ağrısı. Birinci gruptaki baş ağrıları genellikle...
  2. uğur ışılak-istanbul'u özledim

uğur ışılak-istanbul'u özledim

uğur ışılak ey masum bakışlı yar uğur ışılak istanbul gözümde istanbul var ey masum bakışlı yar mahsun ıstanbul'dan ziyade ıstanbul'u özledim Tertemiz, saf ve sade ıstanbul'u özledim Gönül öksüz bu gece Efkarlıdır her hece Hasreti bile yüce ıstanbul'u özledim Nefes nefes aradım Dert çekmeye yaradım O'nda kaldı muradım ıstanbul'u özledim Ey masum bakışlı yar Gözünde istanbul var En az...
  3. uğur ışılak-gözlerin vurdu

uğur ışılak-gözlerin vurdu

uğur ışılak beni o gözlerin vurdu Deprem oldu yüreğimde Gözlerine baktıgım an Sıgındım gönül hanene Can evimi yıktıgın an Her yolda sana giderim Gönlündür meskenim yerim ısyan etti gecelerim Kabus gibi çöktüğün an Senle her an yandı bu can Anladım uslanmaz yanan Sanki gönlüm viran yurdu Ne gün bitti ne gün durdu Sanma ondörtlü yarası Beni o gözlerin vurdu Türküler yaktım inledim Çok aşk...
  4. uğur ışılak-eğdi başını(isyanlı sükut)

uğur ışılak-eğdi başını(isyanlı sükut)

Çıkmıştı makama arz-ı hal için Bey dedi yutkundu eğdi başını Bir azar yedi ki oldu o biçim Şey dedi yutkundu eğdi başını Kapıdan dört büklüm çıktı dışarı Gözler çakmak çakmak benzi sapsarı Bir baktı konağa alttan yukarı Vay dedi yutkundu eğdi başını Eğdi başını eğdi başını Gören olmaz garibimin mahzun yaşını Yürüdü kör topal çıktı şehirden Ağzına küfürler doldu zehirden Salladı dilini...
  5. uğur ışılak-beşikten mezara

uğur ışılak-beşikten mezara

Bir meçhule gider yollar Beşikten mezara kadar Gaflet ile geçer yıllar Beşikten mezara kadar Ne bu celal, ne bu hiddet Bitmez mi sandın bu müddet Taht, saltanat, makam, şöhret Beşikten mezara kadar Var mı şu dünyada kalan Mal da yalan, mülk de yalan Var biraz da sen oyalan Beşikten mezara kadar Yarıda kalır dilekler Boşa çıkar tüm emekler Azrail pusuda bekler Beşikten mezara...

Sayfayı Paylaş