gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-yüreğimde yara var

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

cileler hep el ele umutlar gelmez ele cileler hep el ele cileler hep el ele umutlar gelmez ele kara gunde degisti dostlarda döndu el ele kara gun de degisti dostlarda geldi el ele yuregimde var yara hasret almisim yara yara gitmek isterim daglari yara yara yuregimde var yara hasret kalmisim yara yara gitmek isterim dagari yara yara
    dert alir yer yerdeni dert icerden gelir (2x)

curutecek bagirimdan bir gun kara yer beni curutecek bagirimdan birgun kara yer beni

yuregimde var yara hasret almisim yara yara gitmek isterim daglari yara yara yuregimde var yara hasret kalmisim yara yara gitmek isterim daglari yara yara

uğur ışılak-yüreğimde yara var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-aşkın cenazesi var

uğur ışılak-aşkın cenazesi var

Yıkıldı hayalim enkaza döndüm Korktuğum başıma geldi bu akşam Parlayan ışıktım bir anda söndüm Umutlar mazide kaldı bu akşam Aşıklar ağlasın Karalar bağlasın Aşk öldü bu akşam Nağmelerin yerine bu gün sala sesi var Söyleyin aşıklara aşkın cenazesi var Yükledim sırtıma derdi elemi Kör oldu gözlerim görmez alemi Gönül celsesinde kırdım kalemi Sevdamın vadesi doldu bu akşam...
  2. uğur ışılak-tek seni sevdim yar

uğur ışılak-tek seni sevdim yar

tek seni sevdim yar akor Yüküm ağır çok yorgunum Gel birde sen yorma Olan oldu giden gitti Gel üstümde durma Aklım çoktan firar etti Ne olur hesap sorma Can dayandı can dayandı Gönül yandı can dayandı Senin için her acıya her çileye can dayandı yaaar yaar yaaar can yanar Hayat denilen şu kavgada Kalbim yenik düştü sevdada Hep sırtımdan vuran şu kahpe dünyada TEK SENİ SEVDİM BEN HEP SENİ...
  3. uğur ışılak-soran varsa

uğur ışılak-soran varsa

Gözlerimdir kalemim Yüreğimdir kağıdım Kesilirim velakin Bükülmez bir yiğidim Çıra olup deste deste Yanıyorum her nefeste Soran varsa işte buyum Can cıkmadan cıkmaz huyum ıçmişim aşk şarabını Ben sevdanın sarhoşuyum Her demde bir asırım Zamansızlık kusurum Hürriyetler utansın Gönüllere esirim Cıra olup deste deste Yanıyorum her nefeste Soran varsa ıste buyum Can cıkmadan cıkmaz huyum...
  4. uğur ışılak-anadolu doluyum

uğur ışılak-anadolu doluyum

Ben çöller fırtınası Ben anaların yası Ben tarihlerin yoluyum Vurulmuş saldırmışım Düşeni kaldırmışım Gariplerin sağ koluyum Türkü söyler dillerim Nasırlıdır ellerim Ben söğütlerin dalıyım Ben gönüller bekçisi Dertlerin emekçisi Ben Anadolu doluyum Ben dünlerin yarını Köroğlu'nun torunu Ben Çamlıbel, ben Bolu'yum Yüreğim çatalcadır Bakışım kartalcadır Ufuklara sevdalıyım...
  5. Ferdi tayfur- yüreğimde yara var

Ferdi tayfur- yüreğimde yara var

Şu genç ömrümün taze çağında Seni nerden gördüm görmez olsaydım Dikenle örülü gönül bağımdan Sana güller verdim vermez olsaydım Dün neler söylerdin bak bugün caydın Böyle mi yapardın sevmiş olsaydın Ben sana tapardım benim olsaydın Seni nerden gördüm görmez olsaydım Yüreğimde yara var durmadan kanar İnsan olan insana böyle mi yapar Yüreğimde yara var durmadan kanar İnsan olan...

Sayfayı Paylaş