gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

uğur ışılak-zülfikar

Konu, 'U-V Harfli Şarkılar' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Dünya durmuş dünya dönmüş banane Aldığım her nefes an senin için
    Hançerin bağrıma inmiş banane Damarımda akan kan senin için

Bedenim harabe gönlüm gülistan
    Olan olsun gayrı korkum yok yastan
    Efsane yüreğim dillere destan
    şöhret senin için şan senin için

Yetiş imdadıma uzak durma gel
    Gönül sarayında yücel ha yücel
    Varlığın hayattır yokluğun ecel
    Tetikte bekliyor can senin için

uğur ışılak-zülfikar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-eylül yağmuru

uğur ışılak-eylül yağmuru

Güneşle doğarken yıldızla sıyrıldık Bir eylül yağmuru yağarken ayrıldık Ufukta gözümüz kan ağlar özümüz Bir beden gibiyken ne idik ne olduk Gelen yok giden yok halimi bilen yok Çaresiz yalnızım derdimi bölen yok Beraber yürüdük isyankar yıllarda Şimdi her birimiz riyakar kollarda Kırıldı kanadım bitmedi inadım Sevdiğim gel artık gözüm yollarda Gelen yok giden yok halimi bilen yok Çaresiz...
  2. uğur ışılak-yokluğumun resmi

uğur ışılak-yokluğumun resmi

Attığım her adım benden uzakta Bastığım her yerde yokmuşum meğer Çırprnırken 'ben' denilen tuzakta 'ben' bana saplanan okmuşum meğer... Aklım kumsal iken, ben toz paresi Çıktıkça yükseğe alçalır oldum Düşündüm derdimin nedir çaresi Susarak konuşmak, sonunda buldum... Esrarlı vuslata bir adım kala Hasretin vecdiyle, ben kement attım Deryada boğulmak ne güzel bela Battıkça kurtuldum, çıktıkça...
  3. uğur ışılak-erenlerin sofrasında

uğur ışılak-erenlerin sofrasında

uğur ışılak erenlerin sofrasında Boşa lokma yok dediler Erenlerin sofrasında Her lokmaya hak dediler Erenlerin sofrasında Can evimde hilâlimdir Cemalim hem calâlimdir Her sunulan helâlimdir Erenlerin sofrasında Mamurlandı can harabı Canım cananın turabı ıçirdiler aşk şarabı Erenlerin sofrasında Gönül sarhoş ayılmıyor Bir nara ki duyulmuyor Ne hikmetse doyulmuyor Erenlerin sofrasında
  4. uğur ışılak-en sevgili

uğur ışılak-en sevgili

Şavkın vurur her bir yandan Pervaneler geçer candan Cemalini gören yanar Güller solar hicabından Ey sevgili,ey sevgili Sen... En sevgilisin Ay gitsin sen doğ üstüme Bir ışık ver şu gönlüme Kalmadı gözlerimde yaş Al götür bitsin bu telaş Ne yaz kaldı ne kış ne güz Mekan yetim zaman öksüz Bir deruni hasrettir bu Vuslat olur bu mahzun yüz Ey sevgili,ey sevgili Sen... En sevgilisin Ay...
  5. uğur ışılak-başımın belası

uğur ışılak-başımın belası

ömrüm ömrüm başımın belası Sensizi unutmak boşlukla avutmak silinmez yazımsım mümkün mü unutmak bu yolda vurgunum sanma ki yorgunum tek sana küsmedim tek bana dargınım çırandım yakmadım gözündüm bakmadın can çıktı bedenden bir tek sen çıkmadın başımın belası ey gönül yarası unuttum unutmayı ömrümün cezası

Sayfayı Paylaş