gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ukraynalı prof: Ölümsüzlüğün sırrı bende

Konu, 'İnsan bilimleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ukraynalı tıp profesörü Genadiy Apanasenko, "ölümsüzlük formülü"nü deneyecekleri bir proje geliştirdiklerini açıkladı. Prof. Apanasenko, değişik branşlardan 30 yardımcısıyla keşfettiğini iddia ettiği yaşlanmayı önleyen ilacı, önümüzdeki günlerde denemeye başlayacağını duyurdu. Mart ortasında başlayacak olan denemede denekler, her sabah içeriği son derece gizli tutulan bir sıvıyı içecek. Genç kalma yönetimi sırf belirli bir maddenin içilmesiyle sınırlı kalmayarak, denek kişiler ayrıca her gün birtakım elektronik cihazların etkisinde tutulacak.

Keşfettiği yöntemin nasıl çalıştığı konusunda hiçbir açıklamada bulunmayan Ukraynalı profesör, "Size tek bir ipucu verebilirim. İnsan hücrelerinin oksitlenerek yok olmaya yüz tuttukları anı yakalayarak tüm etkenlerin listesini çıkarmayı başardık. Bunun üzerine bu etkenleri bertaraf edecek kabaca ’ölümsüzlük ilacı’ adını verdiğimiz maddeyi hazırladık. Teoride uygulanacak maddenin, yaşlanmayı durdurduğu gibi 70 yaşındaki bir insanı kırkına geri götürme imkánı da sağlaması gerekiyor" dedi.

Ukraynalı prof: Ölümsüzlüğün sırrı bende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölümsüzlük Sırrı?

Ölümsüzlük Sırrı?

Ukraynalı tıp profesörü Genadiy Apanasenko, "ölümsüzlük formülü"nü deneyecekleri bir proje geliştirdiklerini açıkladı. Prof. Apanasenko, değişik branşlardan 30 yardımcısıyla keşfettiğini iddia ettiği yaşlanmayı önleyen ilacı, önümüzdeki günlerde denemeye başlayacağını duyurdu. Mart ortasında başlayacak olan denemede denekler, her sabah içeriği son derece gizli tutulan bir sıvıyı...
  2. ÖlÜmsÜzlÜĞÜmsÜn…

ÖlÜmsÜzlÜĞÜmsÜn…

Gecenin karanlığına yaslanıp gözlerine yıldızları ördüğüm zaman diliminden yazıyorum bu pulsuz mektubu. Yüreğimi kelimelere ilmekleyip yine sana yağıyorum yağmurlara gebe kalmış yüreğimle. Bir gece yarısı içten ice kanayan yokluğunu gözlerime gömüp her sabah güneş ile yine sana doğuyorum. Perdelerine eğilip gözlerinin karanlık duvarlarını yıkıyorum kirpiklerimde asılı kalmış gözyaşlarımla....
  3. Ölümsüzlük sırrı bulundu mu?

Ölümsüzlük sırrı bulundu mu?

BOŞ YOK Ukraynalı tıp profesörü Genadiy Apanasenko, 'ölümsüzlük formülü'nü deneyecekleri bir proje geliştirdiklerini açıkladı. Prof. Apanasenko, değişik branşlardan 30 yardımcısıyla keşfettiğini iddia ettiği yaşlanmayı önleyen ilacı, önümüzdeki günlerde denemeye başlayacağını duyurdu. Mart ortasında başlayacak olan denemede denekler, her sabah içeriği son derece...
  4. Ölümsüzlük suyu!

Ölümsüzlük suyu!

ölümsüzlük suyu efsanevi ölümsüzlük suyu ölümsüz aile kitabının ana fikri ölümsüzlüğü bulan adam hayat efsanesi Bu aralar efsane yaşanmış olaylar ne bilim ders alınması gereken şeyler okuyorum takıldım kaldım ciddi söylüyorum melişler sarıyor yanii .. bakın bu oldum olası hep dikkatimi çekmiştir ana fikri çok güzel özellikle ; insan başkası için kendi hayatından ömründen vazgeçer mi ?...
  5. Ölümsüzlük Mantarı

Ölümsüzlük Mantarı

Bu konu;Ölümsüzlük mantarı nasıl yetiştirilir hakkında bilgi vermektedir. Melekler bir çok çeşidi olan mutfağımızda çeşitli yemeklerini yaptığımız mantarın sağlığımızada birçok yararları var.Bu konumuzda sizlere ölümsüzlük mantarı ve yararları ve nasıl yetiştirileceği hakkında faydalı bilgiler bölümüzde yer veriyoruz. Uzak doğuda,Çin,Hindistan,Kore,Japonya gibi ülkelerde 2000...

Sayfayı Paylaş