gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

$ul€'ye Yardım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Yahu yazdığım şu başlığa bi bakın :D Sanki maddi sıkıntılar içindeyim de pamuk eller cebe kampanyası yapıyoruz :D Gerçi ben biliyorum birimizden birinin böylesi bi ihtiyacı olsa hiç düşünmeyiz meleklerim ...eee bu yüzden kocaman bir aileyiz.... Neyse konuyu epey saptırdıktan sonra gelelim benim problemime... Kızlar benim adı batasıca bir Ipod Classik'im var 120 gb ama ben bu 120gb ta resim atamıyorum :fencing: :fencing: Resmen kavgalıyım ıpodla :D

İtunes var problem o değil... problem itunesin içinde photos yok :S

delirmek üzereyim o fotoğrafları kesin içine atmam lazım:dark:dark:sinir::sinir:

Hadi bitanelerim bana yardım edin :(

2. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım yardım etmek isterdim ama teknoloji den çok fazla anlamıyorum..kızım kart okuyucu falan kullanıyo ama bilemiyorum tatlım........

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    eee at ozmn ne bekliosun hahaha

Tatlım hiç anlamam ki desen ki pc ye resim atcam ozmn oky ama bundan hiç anlamam ki :S

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Ama ama biri bilsin bu ıpodu yoksa balkondan atacam :D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Durrr atma ben ıpodu olan bırıne soruyom hemen :) yada bana doğru at :d hahaha

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    şulemmmmm keşke elimden bişeyy gelse ama hiç anlamıyomm bu işlerden :uhu:

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    videolar için;
    "WinAVI MP4 Converter" bu programla ipod' a uygun formatta çevirip hatta yine bu program ile vidyoları ipod'una atabilirsin.

farklı bir yontem daha ;
    Sothink iPod Converter işini görecektir

total converter kullanabilirsin

bulututla direk atabılırsın ..

dediler valla ben anlamam bilem bak işte şulem bi araştırıver olmassa yenıden sorarız acıklamasıyla..

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlım hem video hemde resim müzik için gecerlıymıs vıdeo ve muzıkı mp4 e kesın cevırsın resımlerı dırek bu programdan atsın ve ara kabloda kullanabılır falan fılan dedıler..

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    zaten ara kablosuz olmuyo bluetoot yok bu ıpodlarda... son sürüm itunes indirdim olmazsa yine sorarız bidenem :)

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tmm canım ben anlamam ama arkadasa bıdaha sorarız tam olarak anlatır nasıl oldugunu sen pm at yeter.

11. CoLoRfuL~~éCém

CoLoRfuL~~éCém Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ablacım bence sen bunu bi telefoncuya felan götür herhalde kartta sorun vardır yani.

12. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Şekerim benden bi ev bi araba hahaha yardım etmeyi çok isterdim bi bilgim yok malesef üzgünüm

13. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Canım ne yazıkki telefon değil ... Müzik çalar e video aynatıcısı diyeyim sana ... yani hafıza kartı falan değil.. öyle bişey olsa yapamama ihtimalim yok ama sağol yinede

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    walla şulem hiçç bilmiyorum kusura bakma hiçç fikir akıl veremicem affet beni kuzum pek anlamıyorum .....

15. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Olsun prenses :kiss:

$ul€'ye Yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haiti`ye Türkiyeden yardım

Haiti`ye Türkiyeden yardım

Haiti'ye ilk parti yardım yola çıktı Haiti'yi vuran 7 büyüklüğündeki şiddetli depremin ardından aynı gün yola çıkan Türk Kızılayı'nın ilk ekibinin afet bölgesine ulaştığı, acil yardı ANKARA (A.A) - Türk Kızılayı'ndan yapılan yazılı açıklamada, yerelden temin edilen yardım malzemelerinin ihtiyaç sahiplerine dağıtıldığı belirtilerek, Türk Kızılayı'nın Türkiye'den bölgeye gönderdiği ilk parti...
  2. $ul€'nin Yeni Çantası

$ul€'nin Yeni Çantası

Kızlar geçen gün aldığım çizmeye uygun bi çanta almayı düşünüyordum...Gerçi alalı oldu 2-3 hafta ama anca koymak nasip oldu :) Neyse siz şimdi çizme mavi değildi griydi diyeceksiniz :D evet hala gri hahaha :24: Ama ben mavi rengi çok sevdiğim için mavi ağırlıklı Gri kenarlı bi çanta aldım...Ayrıca bu benim ilk deri çantam...:D Nasıl kızlar?
  3. $ul€'nin Yeni Elbisesi =))

$ul€'nin Yeni Elbisesi =))

Kızlar bugün alışveriş merkezine gittim... Altını üstüne getirdim tabiki :D Ama ala ala sadece bir abiye terlik ve elbise aldım =) terliğimin fotosunu çekerken şarjım bitti.... onun resmi yok şimdilik ekbisem var sadece =) Bakın bakalım yakışmış mı? Bu defa giyinip çekindim =) Meleişlerim bu da yaka detayı =) daha yakından çektim bu renk beni çok açıyor... kendimi aşarsam...
  4. Tırnaklarda yeni moda: Yarım ay...

Tırnaklarda yeni moda: Yarım ay...

bu ayın modası Tıpkı saç ve cilt güzelliği gibi, tırnak güzelliği de çok önemlidir bakımlı kadınlar için. Tırnakalrın sadece sağlıklı ve bakımlı olması modaya uygun olması anlamına gelmiyor Melek'lerim:) İşte size yılın tırnak modası; yarım ay modası... Ünlü manikür uzmanı, Kimmie Kyees,hazırlık olarak tırnaklarınızı yuvarlak törpüledikten sonra bir kat parlatıcı uygulayın. Ardından biri...
  5. $ul€'nin Yeni Alışverişi =)

$ul€'nin Yeni Alışverişi =)

Bilmeyen kaldı mı bilmiyorum ama ben tam bir alışveriş canavarıyım :) Neyse lafı pek uzatmayı sevmediğimi de bilenler bilir :) Gelelim bu bizim kız $ul€ neler almış kaç paraya almış... vs.. Evet kızlar ilk alışverişim anneme anneler günü için aldığım terlikte.... Ta ta ta taaammmm..... İşte bitanecik annemin pamuk ayaklarına fıstık gibi bi terlik... Anniş için yaptığım alışveriş şu an...

Sayfayı Paylaş