gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ul-kız isimleri

Konu, 'u-Kız İsimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ulcay: olcay, baht, talih Ulufer: nilüfer adlı çiçek

Ulunyeke: büyük, akıllı kadın

Ulus: halk millet

Ulviye: yüce, yüksek, gökle ilgili

Ulya: en yüce, en ulu, yüksek

Ul-kız isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uluma

uluma

Rüyada uluma sesi duymak, çok kötü bir hastalığa tutularak, sıkıntılı günler geçireceksiniz demektir. Rüyada uluma sesi duymak, çok kötü bir hastalığa tutularak, sıkıntılı günler geçireceksiniz demektir. Rüyada uluduğunuzu veya bir köpeğin uluduğunu gördüyseniz, yakında kötü haberler alacağınızın işaretidir. Rüyada köpek gibi ses çikaran bir kimseyi görmek veya köpek ulumalari isitmek, o yere...
  2. Ul-erkek isimleri

Ul-erkek isimleri

türkmen isimleri türkmenistan kız isimleri türkmenistan turkmen türkmençe isimler Ula: birinci şan ve şeref sahibi kimse Ulaç: bağlayıcı, bağlaç cennette ölümsüzlüğe kavuşan Ulaçhan: sınır hanı Ulağ: ulak Ulak: haber götürücü Ulakbey: postacı Ulakçı: ulaştıran Ulaklı: erişmiş olan Ulam: selam Ulay: olay, hadise Ulaş: varmak, ardından koşup yetiştirmek çok övülmüş, methedilmiş komşu,...
  3. kız isimleri arıyorum kızlar

kız isimleri arıyorum kızlar

Yeni doğan kızım için kız isimleri arıyorum a dan z ye nerede bulabilirim ?
  4. kız isimleri

kız isimleri

kuranda geçen kız isimler
  5. Dini Kız Bebek İsimleri

Dini Kız Bebek İsimleri

kuranda geçen kız bebek isimleri, kuranda geçen isimler, kız bebek isimleri ve anlamları Bebeğinize vereceğiniz ismin Kuran da geçmesini ve anlamlarını istiyorsanız sizlere en beğenilen dini kız bebek isimlerini alfabetik olarak anlamları ile birlikte paylaşıyoruz. Adalet : Doğruluk, zulmetmeme, haksızları terbiye. Adniye : Salih, Cennetlik. Afet : İnsanların önleyemediği büyük felaket....

Sayfayı Paylaş