gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ün-kız isimleri

Konu, 'u-Kız İsimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ünlem: türlü duyguları anlatmaya yarayan söz bölümleri Ünlü: şanlı, tanınmış

Ünsa: kız, kadın

Ünsal: herkesçe tanın, ünlü ol, ününü her yana sal

Ünseli: ünü sellere benzeyen

Ünsiye: alışmış, alışkın

Ünsiyet: arkadaşlık, coştu

Ünsiyye: alışmış, sokulgan

arkadaş, dost
    Ünzüle: gönderilmiş, haber verilmiş
    gönderilmiş, indirilmiş, inzal olunmuş

Son düzenleme: 8 Nisan 2008
Ün-kız isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ün

ün

Rüyada ünlü olmak rüyayı göreni mutlu edecek, umutlandıracak olaylarla karşı karşıya geleceğini işaret eder. Ünlü birini görmek; çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır. Rüyada ünlü olmak rüyayı göreni mutlu edecek, umutlandıracak olaylarla karşı karşıya geleceğini işaret eder. Ünlü birini görmek; çevresi geniş, güçlü birinden yardım alacağına yorumlanır. Kişi rüyasında...
  2. Ün-erkek isimleri

Ün-erkek isimleri

Ün: ses, seda, şan, şöhret Ünal: kendisine inanılan ün almakla ilgili güvenilir, arkadaş Ünalan: ad sahibi olan, ünlenmiş kişi, ünü olan kimse, iyi ad sahibi Ünaldı: ün aldı Ünalmış: ün ve şan kazanmış Ünalp: tanınmış, ünlü yiğit Ünan: inleme, nalan Ünay: ünlü ve ay gibi kimse, ünü olan ay Ünek: kahraman, yiğit ünlü, tanınmış Üner: tanınmış, ünlü Üngün: ün gün Üngür: mağara...
  3. Behlül 'ün (Kıvanç) yeni imajı kızlar

Behlül 'ün (Kıvanç) yeni imajı kızlar

BEHLÜL'ÜN YENİ İMAJI Kanal D'nin sevilen dizisi Aşk-ı Memnu'da bu hafta Behlül sevenlerine büyük bir sürpriz yaptı. Dizinin yayınlanacak yeni bölümünü heyecanla bekleyenler Behlül'ü yepyeni imajıyla görecekler. Kıvanç , hayranlarının alıştığı uzun saçlarını kestirerek, kısacık yaptırdı.Nasıl olmuş ama?
  4. kız isimleri arıyorum kızlar

kız isimleri arıyorum kızlar

Yeni doğan kızım için kız isimleri arıyorum a dan z ye nerede bulabilirim ?
  5. kız isimleri

kız isimleri

kuranda geçen kız isimler

Sayfayı Paylaş