gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin Dövmelerinden Seçmeler

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

dövme dövme Modelleri

Dövme seven yada Dövme yaptırmak isteyen meleklerimiz işte tamda yerindesiniz :D:D Dövme yaptırmak biraz cesaret işi aslında şahsen ben dövme seviyorum ama canım pek bi tatlı olduğundan çekiniyorum :D:D ünlüler bu dövme işine pek bir meraklı melekler :D:D
    sizde dövme yaptırmadan önce ünlülerin dövme modellerine bakmaya ne dersiniz :eller:

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    emeğine sağlık asişimmm:kiss:

Ünlülerin Dövmelerinden Seçmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlü ressamlardan seçmeler!!!

ünlü ressamlardan seçmeler!!!

ünlü tablolar Jules Basiien Lepage - Fransız Ressamın 1879 tarihli "Joan Of Arc" isimli tablosu Pompeo Girolamo Batoni - İtalyan ressamın 1761 tarihli " Diana and Cupid " isimli tablosu Albert Bierstadt - 1863 - "The Rocky Mountains" Frank Myers Boggs - 1883 - " On the Thames " Michelangelo Merisi - Italian - "The...
  2. Ünlülerin Gece Kıyafetlerinden Seçmeler

Ünlülerin Gece Kıyafetlerinden Seçmeler

Ünlülerin gece kıyafetlerinden güzel ve gözüme şık görünenleri seçmeye çalıştım.Gerçekten etkili görünen elbiseler var.
  3. Dünyaca Ünlü Atasözlerinden Seçmeler

Dünyaca Ünlü Atasözlerinden Seçmeler

Dünyaca Ünlü Sözler Ünlü Atasözleri Bizlerin olduğu kadar başka milletlerin de kendilerine özgü atasözleri var melekler :) Bakın birkaçını sizler için yayınlıyoruz :tik: Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. (Rus Atasözü) Rüzgara tüküren, kendi yüzüne tükürür. (İtalyan Atasözü) Bir gün su içeceğin çeşmeye çamur sıçratma. (İsrail Atasözü) Kör ata ha göz...
  4. Ünlülerin ilginç dövmeleri burada!

Ünlülerin ilginç dövmeleri burada!

Ünlüler Dövmeleri Ünlülerin Dövmeleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dövme sevenler için ve dövme yaptırmak isteyipte dövme modelleri örnekleri arayanlar için, ünlülerin dövmeleri resimlerinden örnekler sunuyoruz ve dövmeli ünlüler kimlermiş bir taşla iki kuş vuruyor ve bunu da bu sayfamızda görüyoruz :)
  5. Dünyaca Ünlü Yıldızların Dövmeleri

Dünyaca Ünlü Yıldızların Dövmeleri

Bu konu dünyaca ünlü yıldızların dövmeleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınlar güzellik uğruna neler yaptırmıyorlar ki ? Estetik operasyonlardan tutun, bölgesel incelme operasyonlarına, liposuctiona kadar pek çok cerrahi girişim onlara vız geliyor. Bu tarz sorunlar bitince de daha da güzel nasıl görünürüm sorusu kafalarını kurcalıyor. Makyajlar türlü türlü bakımlar da...

Sayfayı Paylaş