gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ünlülerin hamilelik kıyafetleri

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ünlülerin hamilelikleri gülben ergenin hamile kıyafetleri gülben ergen hamile kıyafetleri ünlülerin ünlüler 2010 Sanatçıda olsalar onlar sonuçta anne adayı olan kişiler ve hepsinin ortak özelliği içlerinde bir canlı taşıyorlar ve o taşıdığı canlı kendilerinden bir parça olan bebekleri..
    Her şekilde hem bebeğinin hemde anenin sağlığı açısından giyilen ve tercih edilen kıyafetler çok önemlidir arkadaşlar.Bir kere bebeğin rahat hareketi için kesinlikle annenin bol ve geniş kesimli giysileri tercih etmesi gerekmektedir

Angelina Jolie’nin giymiş olduğu şu kıyafetler gerçekten son derece bebeğin ve annenin rahatlığı için ideal seçimler:tik:

Mesela bu modelleri tutmadım ben arkadaşlar sanki o karnındaki bebeğin yerine bir an koydumda kendimi birileri benim boğazımı sıkıyor gibi oldum bir an:) Bayağı dar ve sağlıksız seçimler bana göre
    Bunlarda bizim Türk ünlülerin hamilelikleri:)

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    evet adminim o dar olanlar hiçde iyi değildir hem bebeğe de zarar verebileceğini düşünüyorum ayrıca çok iğreç gözüküyolardı...gülben ergenin tarzını tuttum hele o uzun eteğe bayıldım aynısından bulsam hazır hamileyken alırım haa :)
    emeğiniize sağlık..

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğinize sağlık

Ünlülerin hamilelik kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 kışlık hamilelik kıyafetleri

2010 kışlık hamilelik kıyafetleri

hamilelik kıyafetleri kışlık hamilelik kıyafetleri kışlık hamile hamile 2010 Yazın son ayını bitirmeye çok az zaman kaldı...Önümüzde artık sonbahar var ve sonbahar/kış hamişleri içinde birbirinden güzel ve şık hamilelik elbiseleri şimdiden vitrinlerde yerini aldı bile bakın hamileler için önümüzdeki sonbahar/kış sezonunda neler varmış:)
  2. Benetton 2010 hamilelik kıyafetleri

Benetton 2010 hamilelik kıyafetleri

hamile kıyafeti satın al benetton hamile kıyafetleri benetton kıyafetleri satın al giyim Genelde bazı kimselerin vazgeçemediği markalar vardır..Bu gerek markanın kaliteli olmasından gerek kişinin alışkanlığından..Bir türlü geçilmez ve yıllarca çizgisinden ödün vermez bu kişiler.Şimdiki konumuz kızlar işte böylesi kendini kanıtlamış dünyaca ünlü markalardan biri olan Benetton tutkunları için....
  3. Ünlülerin Gece Kıyafetlerinden Seçmeler

Ünlülerin Gece Kıyafetlerinden Seçmeler

Ünlülerin gece kıyafetlerinden güzel ve gözüme şık görünenleri seçmeye çalıştım.Gerçekten etkili görünen elbiseler var.
  4. Ünlülerin Hamile Kıyafetleri

Ünlülerin Hamile Kıyafetleri

ünlülerin hamile kıyafetleri ünlülerin giydiği hamile kıyafetleri abiyeleri Ekranlardan tanıdığımız yerli ve yabancı ünlüler hamileyken neler giymiş kızlar buyrun birlikte bakalım :tik:
  5. ünlülerin abiye kıyafetleri

ünlülerin abiye kıyafetleri

ünlülerin abiyeleri ünlülerin abiye kıyafetleri abiye elbiseleri pudra rengi abiyeler balık modelleri 2011 Kimi kısa kimi uzun kimi kabarık kimide balık abiye modelini tercih etmiş işte o ünlülerin moda tarzları melekler

Sayfayı Paylaş