gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ünlülerin makyajı ünlülerin kozmetik ürünleri ünlülerin makyaj stilleri önerileri ve dahası burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce sizlere ünlülerin güzellik sırları hakkında bilgiler aktarmıştık ve güzellik tüyoları bilgilerinin yanı sıra bir de ünlülerin saç bakım sırları hakkında önerilerde bulunmuştuk. Şimdi ise ünlülerin kullandığı kozmetik markaları hakkında bilgiler sunuyor ve ünlülerin makyaj stilleri hakkında asıl bilgiyi ednimenizi istiyoruz :) [​IMG]

"Revlon Custom Creations Foundation in Medium Click 2"

Jessica Alba

"Elizabeth Arden 8-Hour Cream Skin-Protectant"

Victoria Beckham

"Dior Creme Abricot Fortifying Cream for Nails"

Christina Aguilera

"Revlon Super Lustrous Lip Gloss in Nude Lustre"

Halle Berry

"Benefit Badgal Mascara"

Sophia Bush

"L'Oreal Skin Genesis Daily Moisturizer SPF 15 Lotion"

Penelope Cruz

"MAC Pro Lash Mascara"

Fergie

"Scott Barnes Body Bling Bronzing Body Lotion"

Nelly Furtado

"Neutrogena Healthy Defense SPF 45 Daily Moisturizer"

Jennifer Garner

"Lancome Nutrix Royal Intense Lipid Repair Cream for Face"

Anna Hathaway

"Estee Lauder Perfectionist Wrinkle Lifting Serum”

Elizabeth Hurley

"Benefit Boi-ing Concealer"

Anna Kournikova

Ünlülerin kullandığı kozmetik markaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerin kullandığı parfümler

ünlülerin kullandığı parfümler

ünlülerin parfümleri ünlülerin kullandıkları parfümler kullandığı parfümler parfüm markaları kullandığı parfüm markaları Greta Garbo: Rochas’in Femme Liz Taylor: Patou’nun Joy Brigitte Bardot: Balmain’den Vent Vert Jeanne Moreau: Diorama No.5 Ava Gardner: Chanel No.5 Marlene Dietrich: L’heure bleue Mae West: Petou’nun Joy’u Cameron Diaz: Guerlamain’in Samsara’si Katherine Witt: Gucci’nin Envy...
  2. Sizin Kozmetik Markanız Hangisi

Sizin Kozmetik Markanız Hangisi

kozmetik en iyi kozmetik markası hangisi Sevgili meleklerim biz bayanların olmazsa olmazıdır kozmetik... En azından illa ki bir kalem veya bir dudak balmı kullanırız... Eee malum piyasada o kadar çok ürün ve marka yelpazesi varki... Merak ettim kızlar... Meleklerimiz hangi markayı daha çok kullanıyor??
  3. Bulmakta zorlandığınız kozmetik markaları nelerdir?

Bulmakta zorlandığınız kozmetik markaları nelerdir?

Kızlar biliyosunuz ki internetten alışveriş uzun zamandır hayatımızın içinde bende internetten alışveriş yapanlardanım:) malesef kullanmayı sevdiğim bi çok ürün türkiyede olmuyor yada yaşadığım şehirde bulunmuyor eskiden alışveriş yaptığım ve çok memnun olduğum bir site vardı onunda gönderimi türkiyeye kapandı :( tabiki ürünlerin bir çoğunu boynerden tekin acardan bi çok yerden temin...
  4. En iyi kozmetik markaları..

En iyi kozmetik markaları..

en iyi kozmetik markaları Sevgili meleklerim; bugün sizlere alışverişimden bahsetmek istiyorum. 2 hafta önce alışveriş yapmak için sokağa çıktım. Aklımda sadece bitmiş olan maskara ve allık almak vardı. Başka bir şey satın alma fikrim yoktu. Her neyse dev bir alışveriş merkezine girdim. Çok ünlü markaların satıldığı Tekin acar cosmetics mağazasına girdim orada envayi çeşit kosmetik ürünleri...
  5. Ünlülerin kullandığı ruj renkleri ve markaları lazım

Ünlülerin kullandığı ruj renkleri ve markaları lazım

Kızlar bana ünlülerin kullandığı koyu ve açık renkli ruj görselleri ve ruj markaları lazım varmı acaba sizde tşklr.

Sayfayı Paylaş