gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ünlülerinin evleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

sanatçıların evleri ünlülerin evlerinin içi unlulerin evleri ünlülerin unlulerın evlerı Ünlülerimizin evlerini merak ettiniz mi hiç?? Cevabınız evetse buyrun...

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    bunlar ev ise biz nerde yaşıyoz

KeLeBeK's bunu beğendi.
  3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    aynen vallaha Dilek yaa şunlara bak ne diyeceğimi şaşırdım...
    Jennifer Lopez'in evini daha önce görmüştüm zaten:)Yani resmini görmüştüm gidipte evi görmedim tabikide:D:D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evlerinin dış görünümü güzel birde kahveye davet etselerde, içini görsek tam olurdu ama neyse işte :D:D

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
ünlülerinin evleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlüler bu evlerde büyüdüler

Ünlüler bu evlerde büyüdüler

Eee doğuştan bu yana ünlü değillerdi onlarda. Onlarda sen gibi ben gibi evlerde büyüdüler. Tamam kabul sen ben gibiden azcık daha öte ama onlarda bu evlerde büyüdüler. :) Gösteri dünyasının ünlüleri bugün görenlerin gözlerini kamaştıran saray yavrusu evlerde yaşıyorlar. Onlarca yatak odası, görkemli oturma odaları, özel yüzme havuzları, garajları ve hatta bazılarının özel havaalanları ya...
  2. ünlülerin ceza evi resimleri

ünlülerin ceza evi resimleri

pınar cankır cezaevi çeşitleri bayrampaşa cezaevi görüntüleri görüntüleri BÜLENT ERSOY: 19 Eylül 1980'de evine gelen hakime hakaret edince tutuklanıp, İzmir Buca Cezaevi'nde özel bir bölüme yerleştirildi. 3 Kasım 1980 günü yapılan duruşmada 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. Ancak hapishanede yattığı 45 gün göz önüne alınarak bu ceza tecil edildi. Ersoy, daha sonra Kuşadası'nda bir...
  3. Yabancı Ünlüler Ve Evleri

Yabancı Ünlüler Ve Evleri

sanatçıların evleri yabancı ünlülerin evleri yabancıların yabancı ünlülerin çocukları sanatçıların evlerinin içi Yabancı Ünlüler Ve Evleri
  4. ünlülerin ev haline bakın

ünlülerin ev haline bakın

kendi objektiflerinden ünlülerin ev hali yıldızların ev halleri ünlülerin ev halleri TV ekranında, sahnede ya da sinema perdesinde gördüğünüz ünlülerin evlerindeki hallerini merak ediyor musunuz. İşte sosyal paylaşım sitelerinde paylaştıkları fotoğraflarla ünlülerin 'ev halleri. evet şimdi başlayalım. bu kuşum lakaplı aydının evi bu da sarp apakın ev hali öyle bir geçer zamanki oyuncuları...
  5. Polat Towersta Evi Olan Ünlüler hangi ünlüler isimleri neler

Polat Towersta Evi Olan Ünlüler hangi ünlüler isimleri neler

Yanan Polat Towersta Evi Olan Ünlüler varmış acaba Polat Towersta Evi Olan Ünlüler kimler isimlerini bilen varsa yazsın bana

Sayfayı Paylaş