**unutma yuregındeyım**

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
**unutma yuregındeyım**
Yağmurun yeni ıslattığı taze toprağın kokusunu duyduğunda aklına ben gelmek isterim..Ya da gözlerin denizin maviliğine daldığında..Uzakta,ufuk çizgisinde sadece dumanı görünen o gemnin içinde benim olduğunu düşünmeni isterim.
Küçük bir meyhanede,rakıya balığını meze yapıp içerken ve birbiri ardına özlem şarkılarını dinlerken yanında ben olmak isterim.Çakır keyif olup masadan kalktığında,sokakta hafif hafif sallanarak yürürken de...
B eni hatırlamak istersen,her yeni doğan günle birlikte çıkarım karşına,güneş olur ışığımla aydınlatırım seni..Buram buram bir kahve kokusu olurum.Sokakta oynayan çoçukların sesınde,işe gitme telaşına düşmüş insanların gözünde,yere düşmüş yaprakların çıtırtısında bulursun beni.
İstersen,duyduğun her ses beni hatırlatacaktır sana.Bazen bir kuş olup öterim pencerende.Bazen bir seyyar satıcı olup kapında bağırırım.Bazen bir tren gibi tıkırtılarla geçerim önünden.Sözlerini ezbere bilidğin ve söylemekten asla bıkmadığın şarkı olurum.Sen o şarkıyı değil beni söylersin aslında.
Beni görmek istersen hep karşında olurum.Gökyüzündeki beyaz bulutların arasındayım ben.Başını yukarı kaldırman yeterli beni görmek için.
Yolda rastladığın herkes benimdir aslında.Dostlarına selam verırken o selamı ben alırım.Komşunun hatırını sorarken aslında bana '' Nasılsın'' demişsindir.
Benimle çıkarsın yola her sabah,akşam evine benimle dönersin.Gittiğin her yere gelirim seninle.Sen yorulduğunda yorulurum bende.Sen oturduğunda oturur sen kalktıgında kalkarım.
Eğer istersen bütün gece başucunda saçını okşarım sen uyurken.yüzünde gülümsemeyle uykuya dalışını izlerim.
Bana dokunmak istersen bir çiçeğin yapraklarında olurum ben.Yeşilin,kırmızının,sarının,mavinin en canlısındayım.Elini uzattığın heryerdeyim.Dokunmak istersen bana kendine dokun.Dudaklarındaki ateşim,tenindeki sıcaklık.
Vücudunu ürperten rüzgarım ben.
Hiç gitmedim ben.Oradayım.beni görmek,bana dokunmak beni hatırlamak istediğin heryerde..
YÜREĞİNDE........

Geri