gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

ünzile=>Sezen Aksu

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[FONT=trebuchet ms, arial, helvetica]Ünzile insan dölü On kardes besi ölü Büyüdükçe unufak
    Ve gelir de görücü
    Inci gibi disi
    Görücü bilir isi
    Sögüdüm aglar gider
    Olur hatun kisi[/FONT]

[FONT=trebuchet ms, arial, helvetica]Varmadan sekizine
    Ergin oldu Ünzile
    Hem kadin hem de çocuk
    Onikisinde ana
    Bir gül gibi al ve narin
    Bir su gibi saydam ve sakin
    Susar kadin Ünzile[/FONT]

[FONT=trebuchet ms, arial, helvetica]Yagmuru kim döküyor
    Ünzile kaç koyun ediyor
    Dayaktan uslanali
    Hiçbirsey sormuyor[/FONT]

[FONT=trebuchet ms, arial, helvetica]Korkar durur gitmez
    Köyün en son çitine
    Inanir o sinirda
    Dünyanin bittigine[/FONT]

[FONT=trebuchet ms, arial, helvetica]Ünzile insan dölü
    Bilinmezlere gebe
    Sirlarin mihnetini
    Yükleyip de beline[/FONT]

[FONT=trebuchet ms, arial, helvetica]Varmadan sekizine
    Ergin oldu Ünzile
    Hem kadin hem de çocuk
    Onikisinde ana
    Bir gül gibi al ve narin
    Bir su gibi saydam ve sakin
    Susar kadin Ünzile[/FONT]

ünzile=>Sezen Aksu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Ünzile

Sezen Aksu - Ünzile

Ünzile insan dölü On kardeş beşi ölü Büyüdükçe ufak Ve gelir de görücü İnci gibi dişi Görücü bilir işi Söüğüdüm ağlar gider Olur hatun kişi Varmadan sekizine Ergin oldu Ünzile Hem çocuk,hem de kadın Onikisinde ana Bir gül gibi al ve narin Bir su gibi saydam ve sakin Susar kadın ünzile Yağmuru kim döküyor Ünzile kaç koyun ediyor Dayaktan uslanalı hiçbirşey sormuyor Yağmuru kim döküyor Ünzile...
  3. Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Geçti yıllar ah geç aydım Anladım ki boşa gün saydım Bakakaldım giden güne Ben hep düne ait kaldım Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok Hayat, kadere inat Seni sil baştan yaşayacağım Ahdım olsun Esip geçtim, yağıp geçtim Kaçırdım tez zamanları Pişmanlıklar, düşmanlıklar Bitmez dilimin amanları Söz-Müzik: Sezen Aksu
  4. Sezen Aksu - Ada Vapuru

Sezen Aksu - Ada Vapuru

Ada Varupu Yandan Çarkli Bayraklar DonanmiŞ Cafcafli SİmİtÇİ Kahvecİ Gazozcu Şİnanayda Yavrum Şİna Şİnanay Şİnanay Şİnanay Hopa Şİnanay Esdİrİr De Ada Yelİ Esdİrİr Senİ Sevİndİrİr Benİ KÜsdÜrÜr LÜkÜs Kamarada Kİmler Oturur Şİnanay........... MÜslÜmani Yahudİsİ Urumu İsporcusu İhtİyari Veremİ Kİmİnİn SaÇi UÇar Kİmİnİn EteĞİ Şİnanay
  5. Sezen Aksu  Konser Tarihleri

Sezen Aksu Konser Tarihleri

sezen aksu konser tarihleri sezen aksu konser tarihleri 2009 2010 2010 2011 Yediden yetmişe herkesin sevdiği Sezen Aksu sevenlerine harika bir müzikziyafeti çekmek için konserlerine başlıyor... Sezen Aksu Almanya da Sanatçı: Sezen Aksu Yer : Olympiahalle - Münih / Almanya Tarih: 03 Mayis 2009 Pazar 22:00 Fiyat : -- Sezen Aksu İstanbul da Sanatçı: Sezen Aksu Yer :...

Sayfayı Paylaş