gebe
  1. mgm

mgm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ürünlerini kendi almak isteyen melekler baskasına para kazandırmayın...

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında mgm tarafından paylaşıldı.

kozmetık urunlerınızı kendınız almak dururken orıflame avondan dıgerlerınden nekadar zarar edıyorsunuz dusundunuzmu %30unu sırf arkadasınız tanıdıgınız sıze katologu uzattı dıye verıyorsunuz tabı sızın uzerınden aldıgı prımlerde cabası:training1: hedıyelerde oyle dogru dıyorsanız eger:pasi:assagıdakı ılana bakın... ek iş veya tam zamanlı yada kendı kozmetık urunlerımı ucuza maledeyım dıye dusunen arkadaslar... ısımız katologla satıs yapmak bır urunde bıle %30 kar elde etmek artı hosgeldın kampanyasından dolayı ılk ay makyaj paletı sonra yuz vucut setı ucuncu aysa 64tl degerındekı parfumu hedıye edıyoruz sızlere bu urunlerıde ıster satın ıster kullanın... artı bununlada bıtmıyor ıkıncı sıparısınıze narencıye sıkacagı hedıye...
    kendınıze yapacagınız her ıkı uye ıcın sırket sıze canta hedıye edıyor bense her 10 uyenız ıcın CEYREK ALTIN HEDIYE edıyorum
    evet daha ne olsun arkadaslar kayıt ucretı buaay ıcın sadece 1tl ..
    dusunmek ıcın zaman yok detaylı bılgı ıcın
    [email protected]:fırtına:

ürünlerini kendi almak isteyen melekler baskasına para kazandırmayın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hediye Almak İsteyen İçeri

Hediye Almak İsteyen İçeri

Arkadaşlar sizin için süper bir yer çoğu insan için hediye almak büyük bir kabusa dönebilir.Sizi "acaba ne alsam" derdinden kurtaran bir hediye arama motoru. Hediye alınacak kişinin yakınlık, samimiyet, cinsiyet, yaş gibi özelliklerini seçerek arama yapabilir ve en doğru hediyeyi seçebilirsiniz. Sevgililer günü, anneler günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi hazır özel gün...
  2. kendi makyaj ürünlerini %30 indirimli almak istemezmisiniz ?

kendi makyaj ürünlerini %30 indirimli almak istemezmisiniz ?

Hem kendi ürünlerinizi %30 indirimli almak hemde bir çok hediye kazanmak istemezmisiniz. Ayrıca ekibinizi kurun kazancınıza kazanç hediyelerinize hediye katlayın detaylı bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim.:a026:
  3. evlatlık vermek istiyorum almak isteyen var mı

evlatlık vermek istiyorum almak isteyen var mı

merhaba 9 aylık hamileyim bebgimi ocakta dünyaya getiricem bebegi olmayan ciddi aileler arasın
  4. Recep Ayı'nın faziletleri hakkında bilgi almak isteyen Melekler buraya

Recep Ayı'nın faziletleri hakkında bilgi almak isteyen Melekler buraya

Dini Günler Recep Ayı Recep Ayının Faziletleri Hepimizin de bildiği üzere bugün mübarek ayların ilki olan Recep Ayının ilk günü. Bu ay'ın faziletleri bu ayda yapmamız gereken ibadetler neler diye merak ediyorsanız eğer paylaştığım konuda hadisler ve ayetler ile bilgi sunmaktayım. Umarım beğenirsiniz:) Allahü teâlâ, Receb ayında oruç tutanları mağfiret eder. [Gunye] Receb-i şerifin bir gün...
  5. Esiniz icin baska ülkeye tasinan meleklerim buraya....

Esiniz icin baska ülkeye tasinan meleklerim buraya....

Meleklerim aranizda benim gibi olan cok esi icin yurtdisina tasinan. Pismanmisiniz, ne hissediyorsunuz, alistinizmi oralara... hadi gelin hep birlikte gözlemlediklerimizi hissettiklerimizi paylasalim...Dertleselim :D Ben Almanyada dogup büyüdüm, esim icin Türkiyeye tasindim... ilk haftalar cok korkunctu, 0 bir daireye tasindik, ne bir parca mobilyamiz vardi nede dogalgazimiz.. Gelecek olan...

Sayfayı Paylaş