gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Ütopya Semih Öztürk Kimdir ?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

ütopya-semih.jpg Ütopya Semih İsim: Semih Öztürk
    Ütopya Semih Cinsiyet: Erkek
    Ütopya Semih Yaşı: 24
    Ütopya Semih Meslek: Öğrenci
    Ütopya Semih Boy: 1.80
    Ütopya Semih Yaşadığı Yer: İstanbul
    Ütopya Semih Medeni Durumu: Bekar
    Ütopya Semih Burcu: Koç
    Ütopya Semih Yetenekleri: Konuşmak
    ütopya semih kendini şöyle tarif ediyor : Bursalıyım hale bursa’da yaşadım. Marmara üniversitesinde tiyatro okudum. Daha sonra fransaya gittim fransa bilmem bir şey üniversitesinde tiyatro okudum. Benim yeteneklerim inatçı olmak bana göre bu bir yetenek.

14 kişiyle uzun süre bir arada yaşşamak bence kolay olur ama bilmiyorum bana ne kadar katlanırlar. çünkü ben konuşmayı seven bir insanım ama yani anlayana öylede bir durum var birşeyler anlatıyorum yani. Hangisidahahafif.com elektrik işleriyle ben haşır neşir değilim. Ama hemen öğrenebilme potansiyelim var. Hayatımı kurtaracak bilgiler şu ana kadar kullandığım bilgiler yani.

Ütopya Semih Öztürk Kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Semih Sezerli kimdir

Semih Sezerli kimdir

semih sezerli kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, resimleri Türk Sineması'na emeği geçmiş usta isimlerden biri olan Semih Sezerli hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler. Doğumu: 9 Haziran 1930 Zonguldak, Ölümü: 14 Aralık 1980, Tekirdağ Sinema Oyuncusu 1930 yılında Zonguldak'ta doğan oyuncu, İ. Ü. İktisat Fakültesi'ni terkettikten...
  2. Ütopya Buket Ek Kimdir?

Ütopya Buket Ek Kimdir?

İsim: Buket Ek Cinsiyet: Kadın Yaş: 25 Meslek: Oyuncu Boy: 1.65 Yaşadığı Yer: İstanbul Medeni Durumu: Bekar Burcu: Aslan Yetenekleri: Skeç yazmak Ütopya farklı ve ben orada kendimi görmek, geliştirmek ve birçok şey öğrenmek istiyorum.
  3. Ütopya İnci Satır Kimdir?

Ütopya İnci Satır Kimdir?

Farklı olmanın kendisi için önemli olduğunu ifade eden İnci “bir anda güler, bir anda ağlarım” diyerek ne zaman ne yapacağının kestirilememesi konusunda ip uçları veriyor. Ütopya İnci İsim: İnci Satır Ütopya İnci Cinsiyet: Kadın Ütopya İnci Yaşı: 24 Ütopya İnci Meslek: Satış Elemanı Ütopya İnci Yaşadığı Yer: İstanbul Ütopya İnci Medeni Durumu: Bekar Ütopya İnci Burcu: Yengeç...
  4. Ütopya Serkan Ercan Kimdir ?

Ütopya Serkan Ercan Kimdir ?

Milli dağcı ve kaya tırmanışçısı olan Serkan, Ütopya’da karşılaşacağı zorluklarla başa çıkabileceğini düşünüyor. Ütopya Serkan İsim: Serkan Ercan Ütopya Serkan Cinsiyet: Erkek Ütopya Serkan Yaş: 33 Ütopya Serkan Meslek: Milli Sporcu Ütopya Serkan Boy: 1.80 Ütopya Serkan Yaşadığı Yer: İstanbul/ Utah ABD Ütopya Serkan Medeni Durumu: Evli Ütopya Serkan Burç: İkizler Ütopya Serkan Yetenekler:...
  5. Ütopya Tuncay Kes Kimdir?

Ütopya Tuncay Kes Kimdir?

Ütopya Tuncay İsim: Tuncay Kes Ütopya Tuncay Cinsiyet: Erkek Ütopya Tuncay Yaş: 25 Ütopya Tuncay Meslek: Dağcılık Eğitmeni Ütopya Tuncay Boy: 1.74 Ütopya Tuncay Yaşadığı Yer: Mersin Ütopya Tuncay Medeni Durumu: Bekar Ütopya Tuncay Burcu: Kova Ütopya Tuncay Yetenekleri: Tırmanış, dağcılık, resim çizmek, heykel yapmak. Ütopya Tuncay Kes Kendini şöyle ifade ediyor : Ormanın ilk...

Sayfayı Paylaş