gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Ütü masanızı çekmecesinden çıkarın kullanın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çekmeceli ütü masası Ütü masası saklama
    Bu ütü masası çekmecesi çok iyi vir fikir. Yer bulmakta sorun yaşanan koca ütü masaları yerine kendi çekmecesinden çıkan ütü masası modeli yer açısından çok fazla tasarruf edilmeyi sağlıyor. Dekoratif çalışma masalarını çekmeceleri de bu şekilde tasarlanabilir.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hee heee ben bunu çizgi filmelerden hatırlıyorum :) güzel aslıda hem fazla yer kaplamıyor hemde pratik çek kullan :)

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ama banyoda olaması kötü olmuş yaa ben ütü yaparken tvm açık olmalı müziğim açık olmalı :D:D

Ütü masanızı çekmecesinden çıkarın kullanın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. açılmayam çekmeceler

açılmayam çekmeceler

 Kapılarınız veya çekmeceleriniz bir müddet sonra itseniz de çekseniz de kapanmaları zorlaşır: apınızın, çekmecenizin sürten kısmına vazelin sürün.
  2. ütü

ütü

Sıcak ütü görmek , çok zeki olduğunuza, ancak zekanıza gereğinden fanla güvenip bu nedenle zarar göreceğinize; terzi ütüsü, hayırlı bir habere; herhangi birşeyi ütülemek, işlerin düzeleceğine işarettir. Rüyada ütü insanın yaşamına karışan, öğüt veren, bir kimse olabilir.Rüyada sıcak ütü görmek, çok akıllı bir insan olduğunuza ama aklınızı iyi kullanmadığınız için zarara uğrayacağınıza...
  3. Işıklı Masalar

Işıklı Masalar

ışıklı masalar çok ilginçler :D
  4. Yılbaşı süslerini çekmecelerden çıkarıyoruz meleklerim

Yılbaşı süslerini çekmecelerden çıkarıyoruz meleklerim

Yılbaşı ağacı süsleri Ağaç süsleri ile dekorasyon Yılbaşında ağaç süsleme bizde çok yaygın değilse de yine de yapanlarınız vardır meleklerim. Benim ağaç koyacak ve saklayacak yerim yok. Ama annem her yıl süsler. Süslerde çekmecelerde durur yeni yıla kadar. İşte o süslerin çekmecelerden çıkma vakitleri geldi. Çünkü yılbaşı süsleri artık kalıcı dekorasyon objesi oluyor. Buyrun meleklerim...
  5. Fonksiyonel Dolaplı Yeni Trend Ütü Masası Modelleri

Fonksiyonel Dolaplı Yeni Trend Ütü Masası Modelleri

Ütü yapmak zor iştir. Bayanların bu derdi göz önüne alındığı zaman dekorasyonda ütü masası modellerine kazandırılacak fonksiyonellik ile daha zevk alınan bir işe dönüşmesi yönünde ilerleme sağlanmıştır. Ütü yapma işlemini gerçekleştirdikten sonra ütü masasını toplayıp bu masaya yer bulma derdine son demeye ne dersiniz? Ütü masasına fonksiyonellik kazandıran çekmece bölümlerine ütülediğiniz...

Sayfayı Paylaş