gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ütünüz leke bırakıyorsa

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ütü yaparken zaman zaman tabanı yapışır ya da leke tutar. Fakat ütünüzün altını tuz ve sirkeyle silerseniz leke tutmasını ve ütülediğiniz çamaşıra yapışmasını önlemiş olursunuz. Silme işlemini, ütü soğukken yapmanız ve sildikten sonra bir süre bekletmeniz gerekiyor.

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Ütünüz leke bırakıyorsa
    teşekkürler bilgi için

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Ütünüz leke bırakıyorsa

bilgi için teşekkürler emeğine sağlık canım

Ütünüz leke bırakıyorsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leke

Leke

İnsanın elbisesinde görülen leke üzüntü ve kedere, yemeği aceleyle yemekten kaynaklanan sindirim kastalıklarına delalet eder.Rüyada leke tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar demektir. Elbisesinde leke olduğunu gören kişi dert alır. Rüyada lekeyi silmeye çalışmak, başka insanların sıkıntılarıyla uğraşmaktadır. Vücutta leke olduğunun görülmesi paraya yorumlanır. Rüyada leke tatsızlık,...
  2. ütü

ütü

Sıcak ütü görmek , çok zeki olduğunuza, ancak zekanıza gereğinden fanla güvenip bu nedenle zarar göreceğinize; terzi ütüsü, hayırlı bir habere; herhangi birşeyi ütülemek, işlerin düzeleceğine işarettir. Rüyada ütü insanın yaşamına karışan, öğüt veren, bir kimse olabilir.Rüyada sıcak ütü görmek, çok akıllı bir insan olduğunuza ama aklınızı iyi kullanmadığınız için zarara uğrayacağınıza...
  3. Leke tedavisi

Leke tedavisi

yüzdeki güneş lekeleri yüzdeki güneş lekeleri nasıl geçer nasıl geçer leke çıkarma yöntemleri ciltte leke çıkarma yöntemleri LEKE TEDAVİSİ Cilt üzerinde oluşan lekelerin yaralanma, akne, kıl batığı, güneş, ilaç, kozmetik gibi sebepleri olabileceği gibi iç hastalıklardan kaynaklanan değişimler de olabilir. Bunlar atlanmamalıdır. Mutlaka doktora danışılmalıdır. En sık görülen lekelenme...
  4. Leke..Yardım!!!

Leke..Yardım!!!

mobilyadaki bant izleri nasıl çıkar koli bandı izi nasıl çıkar mobilyadan bant lekesi mobilyadaki lekesi koli bandı Melekler bana yardım edin...Merdivenlerde koli bantı lekesi var ne yaptıysak çıkmıyor etkili bir çözüm öneren var mı?
  5. Kahverengi leke

Kahverengi leke

Merhabalar 18 yaşındayım adetimi 17 gün önce oldum . Yaklaşık 2 gün önce vajinamdan kahverengi bir akıntı geldi ilk başta yoğundu sabahları bir yoğun olup sonra damla şeklinde oluyordu ama sonradan azaldı ve şuan yok. Acaba neden böyle birşey oldu?

Sayfayı Paylaş