gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Uykuya doyamayacağınız yataklar

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Uyku denilince hemen esnemek geliyor içimden:123:Esnemenin en güzeli nasıl olur diye çevrenizdekilere bir sorsanız size verecekleri cevap ağzımı kocaman açıpp aaaaaaauuvv diye esnemektir:D:D:Dderler...
    Bazen o kadar çok uykum oluyor ki olduğum yerde uyaya kalıyorum:DAma içim geçiyor sadece o kadar yani:seker:Yatağıma yatıp uyuduğum zamanda uyanmam gerekiyorsa da kendi kendime ''olsun ya azıcık daha uyuyayım kalkarım şimdi''diye söylenip tekrardan uyuduğum çok oluyor:dil:
    Ama hafta sonları biraz zor.Eşim saat 7 dedin mi hemen kaldırır.''Hadi kalk kahvaltı hazırla açıktım'' der tepem de:shootout:Tabi bende sinirlenirim ama kalkar tıpış tıpış o kahvaltıyı da hazırlarım:D:D:DBir kere açım dedi mi daha çenesi susmaz:DO çeneyi çekmektense uykumu bölmeye razıyım:laugh:
    İşte uykuya doyamadığımız yataklarımız:DÇabuk söyleyin bana bunlar kimin yatakları:D

Evett tahmin ettiğiniz gibi bu benim yatağım oluyor:D:D:D

Şimdi herkesten cevap bekliyorum.Bu güzel yataklar kimin bakalım?:dil:

Son düzenleme: 1 Nisan 2010
  2. Yar'e

Yar'e Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başlık kısmı biraz sönük olsa da sondakini beğendim, geniş genişyastık savaşı
    Elinize sağlıkk.. :)

Uykuya doyamayacağınız yataklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak Odanızın Dekorasyonu İyi Bir Uyku İçin Uygun mu ?

Yatak Odanızın Dekorasyonu İyi Bir Uyku İçin Uygun mu ?

Uykusuzluk, düzenimizi bozan, keyfimizi kaçıran ve çözümlenmediği zaman beraberinde çeşitli problemleri getirebilen bir durum. Uykusuzluğu yenebilmek için birsürü yöntem deneriz. Peki, iyi bir uyku için yatak odanızın dekorasyonu nasıl olmalı ? Öncelikle, duvarların rengini iyi seçmelisiniz. Yeşil, mavi ve pastel sarı tonlarının rahatlatıcı etkisi vardır, kırmızı, turuncu ve pembe tonlarının...
  2. Size layık,yatağınız için harika uyku setleri

Size layık,yatağınız için harika uyku setleri

Siz herşeyin en güzeline ve en iyisine layıksınız. İşte sizin için, size layık uyku setleri...
  3. Yatak odalarımızın vazgeçilmezi uyku setleri

Yatak odalarımızın vazgeçilmezi uyku setleri

Evimizin özel olan yatak odalarının vazgeçilmez evtekstil ürünlerinden biri olan uyku setleri ev hanımlarının vazgeçilmezlerinden biridir.Odaya girer girmez gözümüze ilk etapta hitap eden uyku setlerini, mobilyalarımızın tarzına uygun olarak seçtiğimizde dekoratif amaçlıda kullanabiliriz. Birbirinden renkli, birbirinden farklı ürünler sizler için melekler......
  4. Rahat Bir Uyku İçin Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Rahat Bir Uyku İçin Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Bu konu; Rahat Bir Uyku İçin Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dinç ve sağlıklı bir beden için ilk şart verimli bir uykudur. Dinlenmeyen beden dinç olamaz, bu da günlük yapılan her işe yansır, kişinin sağlığı bozulur, a'dan z'ye her konuda sorun çıkar. Bunun için uyku saatlerine ve uyku düzenine son derece dikkat etmek gereklidir. Sağlıklı...
  5. Alfa Yatak İle Kaliteli Uyku Keyifleri

Alfa Yatak İle Kaliteli Uyku Keyifleri

Yatak odalarımıza çekildiğimiz zaman arzuladığımız en önemli şey huzurlu ve kesintisiz bir uyku olmaktadır. Bu uyku keyfini yaşarken hangi kalitede bir yatak almalıyım sorusunu her zaman kendimize sorarız. Ekonomik gücümüze en uygun ve ortopedik olduğunu düşündüğümüz nya da bize iyi olduğu söylenilen yatak modeli bizim için yeterli sanıp alırız. Halbuki bir yatakta olması gereken birtakım...

Sayfayı Paylaş