gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Uyurken konuşurmusunuz

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Bekar evlerini bilen bilir her zaman kalabalıktır çoğu zamanda bir kanepede 2 kişi yatılır ben gece uyumuşum yanımda uyuyan sabah anlatıyor ben: bugs bunyy bugs bunny
    arkdaşım: ne dion lan
    b:yok yok cin ali cin ali
    A[​IMG]lm manyakmısın besmele çek yat lan
    B:doğru çekimde post makinası soğumasın

benimle aynı kaderi paylaşan kader mahkumları varmı ????????????????

benim gibi konuşan var mı
    sızmışısızda park köşelerinde
    canımız hafif gelmiş her kavgada
    ama ağır basmış en baba sevdalarda.......

Uyurken konuşurmusunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyurken seyrettim

uyurken seyrettim

Seni uyurken seyretmek, nefes alışını duymak için sessizce odana girdim. Gözlerin kapalı, huzur içindesin. Saçının bukleleri melek yüzünü çevreliyor. Birkaç dakika önce içimin sıkıldığını fark ettim. Dikkatimi işime veremedim ve bu yüzden sessizce seninle konuşmak üzere odana geldim. Bu sabah yavaş giyindiğin için sabırsızlanıp, sana söylendim. Saçını tararken “acıyor” dediğinde sana kızgın...
  2. Uyurken beynimizde neler oluyor?

Uyurken beynimizde neler oluyor?

Eğer bir insanın başına 'elektroensephalograf' (ezberlemeniz gerekmez!) adını taşıyan bir cihaz bağlarsanız, o insanın yaydığı beyin dalgalarını kaydedebilirsiniz. Uyanık ve hareketsiz durumdaki bir insanın beyni, saniyede 10 kez salınım yapan 'alfa' dalgaları yayar. Hareketli bir insanın beyni ise, şahmını iki kez fazla olan 'beta' dalgalan yayar. Uyku sırasında ise beyin, salınımları çok...
  3. Sen Uyurken..Gözyaşlarımı Biriktiriyordum

Sen Uyurken..Gözyaşlarımı Biriktiriyordum

Sen uyurken; yokluğunun en geçilmez anlarında bir cehennem odunu daha atıyorum hayallerime. Yudumlarken acı kahvemi içimden akan yaşlara hiç engel olamıyorum. Son surat haritan canlanıyor aniden gözümde, belki de sırf bu yüzden seni seviyorum. Hiç yalnız bırakmıyorsun beni, hep varsın ve inadına çoğalıyorsun... işte ben böyle bir sevgi deryasını kaybetmenin vereceği acıyla yaşamaktansa kendimi...
  4. Uyurken Güzelleşebilirsiniz

Uyurken Güzelleşebilirsiniz

cilt bakımı cilt güzelliği Gece uykuya daldığınızda alacağınız ufak tefek bazı önlemlerle cilt bakımınızın devam edeceğini biliyor musunuz melekler ? İşte uyurken güzelleşmenin tüyoları :tik: Siz uyurken cildiniz kendini yeniler. Bu nedenle yatmadan önce uyguluyacağınız ürünlerin cilde nüfuz etmesi çok daha kolay olur. İşte uyurken güzelleşmek için yapmanız gerekenler CİLDİNİZİ...
  5. gece uyurken kına yaktılar

gece uyurken kına yaktılar

gece uyurken kına yakılmış elime bunun anlamı nedir?

Sayfayı Paylaş