gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Uzaktan kumandalı yüzük

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bu yüzükle birçok elektronik cihaza hükmetmeniz mümkün!..
    Teknoloji tutkunu bayanların ilgisini çekecek bu sıradışı yüzük, iPod ve iPhone için uzaktan kumanda amaciyla tasarlandı. Bluetooth bağlantısı, oynat/durdur, ileri/geri tuşları olan yüzüğü, USB bağlantılı konsolu ile şarj ettiğinizde iki gün çıkarmadan taşımak mümkün olacak.

Parlak OLED ekranı ve dokunmatik özelliği olan iRing’in şarjı 2 gün gidiyor. Standına koyarak şarj edilen iRing Standı da özel olarak kilitlenebilir şekilde yapılmış. Hem işlevsel hem de dekoratif olması bakımından özellikle teknolojiye meraklı bayanların ilgi odağı haline gelecek bu ürünün şimdilik sadece konsept bir tasarım olduğu fakat yakında piyasaya sunulacağı belirtildi. Playback ve sesi kontrol etmeye yarayan iRing, Victor Soto tarafından tasarlandı.

Uzaktan kumandalı yüzük konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzaktan kumandalı kombi...

Uzaktan kumandalı kombi...

Organize Sanayi Bölgesi tesislerinde üretilmektedir. Güneş modeli çift eşanjöre, 700x400x330 ebatlarına, ortalama 34,2 kg ağırlığa, % 95’e varan verime, çift baca çıkışına, 13,8 lt/dk kullanım suyu kapasitesine, oda termostatı ve dış ortam termostatı kullanım özelliğine, 3 mikro işlemcili elektronik karta, aşırı sıcaklık sensörüne, kireçlenmeye karşı anti-calc sistemine, susuz çalıştırmama,...
  2. UzaKLarDasIN...

UzaKLarDasIN...

...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen aşağıdasın.. Düşemiyorum!! Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni ! Gel az biraz, yaklaş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ? ...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen...
  3. Uzaktan kumandalı araç anahtarınızı aracınızda kilitli unutursanız ?

Uzaktan kumandalı araç anahtarınızı aracınızda kilitli unutursanız ?

eğer uzaktan kumandali araç anahtarinizi aracinizda kilitli unutursaniz kumandalı araba nasıl yapılır uzaktan kumandalı araba nasıl yapılır kilitli açılır Aracınızın yedek anahtarı başka birinde varsa,(aradaki mesafe ne olursa olsun) o kişiyi cep telefonunuzla arayın.Aracınızın kapısına 25-30 cm uzakta cep telefonunuzu tutun,karşı taraf da yedek anahtarın açma düğmesine (cep telefonuna yakın...
  4. Uzak

Uzak

uzak duruyorsun artık yakın kalmaktan korkuyorsun... kim aldı ki eline neşteri... ve kim ayırdı ki seninle beni... kırık dökük parçalarımı toparlamaya başladım... iyiyim aslında sen nasıl olduğumu sormasan da... eskisi gibi konuşmasan da benimle iyiyim... sadece nefes alırken birşeyler batıyor göğüs kafesime.. bir de ister is...temez ağlayıveriyorum durup dururken...ama iyiyim..cidden.. senden...

Sayfayı Paylaş