gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

uzun bir yol var aramizda

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

uzun bir yol var aramızda uzun bir yol var aramizda aramızda ucunda sen ucunda ben
    Uzun bir yol var aramızda
    Bir ucunda sen, bir ucunda ben
    Bir ateş yanar bağrımıza
    Ateşi sen, külü ben
    Ümit ışığı parlar gönlümüzde
    Ağlatan sen, ağlayan ben
    Hasretlik şarkıları söylenir hergün
    Söyleten sen, söyleyen ben
    Aşkımız dile geliyor mektubla
    Kağıdı sen, kalemi ben
    Beklerim hergün kavuşmamızı
    Ümitle sen, sabırla ben..

alinti

uzun bir yol var aramizda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu kadar "k" harfini bir arada görmediniz (çooook uzun)

Bu kadar "k" harfini bir arada görmediniz (çooook uzun)

Emin olun bu kadar "K" harfi ni bir arada görmediniz, bir daha da göremezsiniz !!! Kitaplarda kâşiflerin keşfettikleri kâinat kurulurken, karşı karşıya kalan kaplanlar kunduzlara kükrer; keyifleşen kalın kalçalı küheylanlar kısraklara, küp karınlı kadanalar katırlara kişner; köpüklü kırılgan kutuplarda kefallar köpekbalıklarına karşı kalkanlaşır; kara-kuru kaplumbağalar...
  2. Aşık Veysel - Uzun İnce Bir Yoldayım

Aşık Veysel - Uzun İnce Bir Yoldayım

uzun ince bir yoldayım türküsünün öyküsü uzun ince bir yoldayımın hikayesi aşık veysel yoldayım hikayesi şarkısının Aşık Veysel - Uzun İnce Bir Yoldayım uzun ince bir yoldayım gidiyorum gündüz gece bilmiyorum ne haldeyim gidiyorum gündüz geçe... dünyaya geldiğim anda yürüdüm aynı zamanda iki kapılı bir anda gidiyorum gündüz gece şaşar veysel bak şu hale gah ağaca gah güle...
  3. cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

cok uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaslarım

herkese merhabalar aslında bayadır bu güzel siteye üyeyim fakat elimde olmayan nedenlerle girememiştim ve artık gene siz güzel dostların arasındayım ve çok mutluyum Adım seda 22 yasındayım 5 senelik evliyim erken evlenenlerdenim ama mutluyum 4 yasında bir oglum var benim hakkımda bu kadar .Beni aranıza alıp dostluklarınızı esirgemezseniz cok mutlu olurum arkadaslar simdiden tesekkürler
  4. Seninle avatarım arasında kocaman bir fark var...

Seninle avatarım arasında kocaman bir fark var...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. slm uzun bir aradan sonra

slm uzun bir aradan sonra

merhaba melekler uzun zamandır yoktum aranızda havalar soğudu ya benimde neşem kaçtı hastaydım biraz yine faranjitim yatırdı beni yataklara .neyse ki çabuk toparladım.

Sayfayı Paylaş