gebe
  1. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    413
    Ödül Puanları:
    63

Vajinusmus yaşayanlar ve hala yaşamakta olanlar..haydi buraya.tam destek ;)

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında bebetoo tarafından paylaşıldı.

Bende yasadim ozamanlar çok zordu imkansizdi ve bende basardim bunu yendim. Dr su bu hikaye herşey kendinde begninde bitiyormus. Bunu yendikten sonra dediğim tek şey bu kadar strese sikintiya yasadiklarima degmezmis. Çok kotu günlerde geçirdim insan kendini çok.kotu hissediyor o an herşey imkansiz geliyor. Ama bumuymus dedim bumuymus o kadar silinti yaşatan. Her konuda soruya acigim yardimciniz olmak isterim. Anliorum cünku yaşayanları bende sizdendimm..

Vajinusmus yaşayanlar ve hala yaşamakta olanlar..haydi buraya.tam destek ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitkilerde destek ve hareket

Bitkilerde destek ve hareket

Bitkilerde destek ve hareket Destek yapıları: 1-Hücre çeperi ve turgor: Otsu bitkilerde ve ağaçsı bitkilerin genç yapılarında desteği oluşturan temel yapıdır. 2-Destek dokusu: Ağaçsı bitkilerde destek aaaai için farklılaşmış özel hücrelerden oluşmuş dokudur.(Kollenkima ve sklerankima) 3-İşletim demetleri ve çeper kalınlaşması gösteren dokular:Bu dokulara ait hücreler sahip oldukları...
  2. Hayvanlarda destek ve hareket sistemleri

Hayvanlarda destek ve hareket sistemleri

Hayvanlarda destek ve hareket sistemleri I-Deri ve deriye bağlı oluşumlar A-Kemiksi yapılar:Kemiksi özellikler gösterir a-Kıkırdaklı balık pulları b-Kemikli balık pulları c-Sürüngen plakları d-Memeli dişleri(Kıkırdaklı balık pullarına homolog yapıdır) B-Boynuzumsu yapılar:Keratin yapılardır a-Bağa (Kaplumbağalarda) b-Boynuz c-Tüyler d-Kıllar e-Tırnak,Toynak,Pençe C-Deriye...
  3. Halı Modelleri çin malı ve ipten yapılmış olanlar

Halı Modelleri çin malı ve ipten yapılmış olanlar

Halı Modelleri İpli ve ipten yapılmış değişik süper halı modelleri geldi melişlerim :D
  4. klomen sonrası ve hamişlik yaşayanlar

klomen sonrası ve hamişlik yaşayanlar

klomenle hamilelik belirtileri klomen sonrası serophene kullanıp hamile kalanlar serophene kullanıp hamile kalan varmı klomen tedavisinden sonraki aşama klomen kullanıp sonrada migdesi bulanan varmı birde cok şiştim kızlar cok rahatsızlık verdi şişlik kasık agrım falaket belimde agrıyor ama o cok değil klomen kullanıp bunları yaşıyan varsa bana yardım etsin hamiş kalımıyım
  5. vajinusmus

vajinusmus

slm melekler adınıza istifaden size bir sorum olucak vajinusmusla ilgi bilgiler verebilirmisinz.

Sayfayı Paylaş