gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

vajinusmus

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

slm melekler adınıza istifaden size bir sorum olucak vajinusmusla ilgi bilgiler verebilirmisinz.

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
vajinusmus konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum sonrasında vajinusmus kabusu

Doğum sonrasında vajinusmus kabusu

İlk cinsel deneyimde ortaya çıktığı sanılan vajinusmus yani cinsel ilişkiye girememe sorunu, doğumdan sonra da yaşanabiliyor. Kadınların; çirkinleşme takıntısı, kendini anneliğe fazla kaptırma gibi nedenlerle cinsellikten soğumasıyla vajinusmus yaşanıyor. Doğum sonrası yaşanan hormonal değişimler çiftlerin cinsel hayatlarını alt üst ediyor. Acıbadem Etiler Polikliniği'nden Cinsel İşlev...
  2. vajinusmusu yendim

vajinusmusu yendim

Merhaba Arkadaşlar...Ben evleneli 5 ay olcak neredeyse ve 4,5 ay vajinusmusla uğraştım.Eşimle tam bir birleşme olmadı.Doktora gittik kızlık zarın septalı ve kalın dediler.Köprüyü almamız lazım dediler ve aldılar.Biz bekledik rahat olcak artık diye ve yine hüsran.Artık bi mucize olsada olsa diye bakıyordum.Sonra netten sürekli araştırdım.Egzersizleri buldum.Bir kaç kişininde desteğiyle başladım...
  3. Vajinanın küçüklüğü vajinusmusla alakalımı?

Vajinanın küçüklüğü vajinusmusla alakalımı?

vajnam küçük bu yüzdenmi vajinusmusum,vajinanın küçük olması ,vajinusmus neden olur,vajinusmus hakkında bilgiler Bir kısım hasta, sadece kendilerinin başka kadınlardan farklı olarak, küçük bir vajinaya sahip olduğuna inanır. Mastürbasyonu ve kadının kendi bedenini tanımasını engelleyen, cinsel duyguların ifadesini ayıp sayan, cinselliğin erkeğin istediği ve kadınların zorla katlanması...
  4. Vajinusmus hastalarının bebeği olurmu?

Vajinusmus hastalarının bebeği olurmu?

Halk arasında cinsel soğukluk olarak tanımlanan vajinismus aslında psikolojik ve fizyolojik bir hastalık olarak yorumlanarak pek çok yönden ele alınması gerekiyor Vajinismus pek çok psikolojik neden sonucunda gelişmiş olabilir. Bunlar arasında çocukluktan kalma korkular, katı bir toplum düzeni içerisinde yaşama, katı ahlak kuralları ve tabular, suçluluk, ayıp, günah gibi kavramların aşırı...
  5. vajinusmusu yendim hamile kalamıyorum

vajinusmusu yendim hamile kalamıyorum

Beyza hanm merhaba ben hamilemiyimden ayşegul .sizinle özelden çok konuştuk.bana çok yardımınız oldu.sizin sayenizde vajinusmusu yendim .vajinusmus için herkeze tavsiyem doktor doktor gezmeyin beyza hanımı dinleyin ben sayesinde 15 günde yendim.ama hamile kalamıyorum .ilişkiden sonra spermler geri akıyor ve kanla karışık akıntım var .sitenize üyelim kabul edilmedi .nasıl üye olabilirm sizinle...

Sayfayı Paylaş