gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Varoulko Restaurant

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

varoulko restaurant restaurant misyonu vizyon misyon vizyonu ilginç restaurantlar istanbul
    Varoulko Restaurant​
    Muallim Naci Cd. No: 44 Kuruçeşme İstanbul
    Tel : 0212 296 95 55

[​IMG] Michelin yıldızlı Yunan şef Lefteris Lazarou’nun özel lezzetleri 2008 yazında İstanbullularla buluşuyor. Deniz ürünleri hazırlamakta öncü ve deniz mahsülleri konusunda tüm dünyada “sihirbaz” olarak tanınan şef Lefteris, Reina’da açılan Varoulko tanıtım restoranında ustalığını sergilemeye başladı.

[​IMG] Acropolis manzarasına karşı konumlanan Varoulko, ikinci şubesini İstanbul’un seçkin mekânlarından Topaz Restaurant’ın sahibi Kaya Demirer ve Yunanistan’ın ünlü iş adamlarından, Olimpiakos takımının başkan yardımcısının oğlu Alexandros Louvaris (Tike’yi Atina’ya götüren girşimci) ortaklığında Reina’da açtı.

2. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Varoulko Restaurant
    emegine saglık canım

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Varoulko Restaurant

paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

Varoulko Restaurant konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç restaurant

ilginç restaurant

ilginç restaurant isimleri ilginç restaurant restaurantlar en
  2. Shepoint Cafe & Restaurant &Bar

Shepoint Cafe & Restaurant &Bar

cafe restaurant dekorasyon tarabyadaki restaurantlar tarabyadaki cafeler tarabya eğlence mekanları tarabya cafeler 0 212 223 41 63 - 0 212 223 42 64 Faks : 0 212 223 42 59 Yer : Tarabya Adres : TED Spor Kulübü Tarbya Bayırı Cad. No 80 Tarabya-İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : Shepoint Yaşam lezzetinizde farkı siz yaratın......
  3. Tonoz Restaurant

Tonoz Restaurant

kumkapı tonoz restaurant tonoz restaurant tonos kumkapı eğlence mekanları 0212 518 92 56 Yer: Kumkapı Adres: Çakmaktaşı Sokak No:17 Kumkapı Ücret: TLTL Kredi Kartı: VISA-MASTER...
  4. Litera Restaurant

Litera Restaurant

litera restaurant litera restaurant fiyatlar taksim Litera’da keyifli bir yemek yemeye veya gece iyi çalan DJ ile coşmaya ne dersiniz? Ben birkaç defa eğlenmeye gittim ve çok keyif aldım sizlerinde görmesini isterim. Giriş ücreti yok, menülerle ilgili web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu hafta sevgililer günü için de ayrıca özel bir menü hazırlamışlar. Manzarası bir harika, hizmet...
  5. Asansör Restaurant İzmir

Asansör Restaurant İzmir

asansör restaurant izmir izmir asansör restaurant fiyatlar fiyatlar asansör restaurant izmir, telefon, fiyatlar, fasıl, fiyat, rezervasyon, fiyat listesi, nasıl gidilir, ceneviz barı olan bu muhteşem restaurant hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda arkadaşlar. Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda sizlere İzmir'in en seçkin restaurantlarından olan Asansör Restaurant hakkında tanıtım...

Sayfayı Paylaş