gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

vazgeçemediğim"sin

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

vAzGeÇeMeDiĞiM mAsUm yAnImSıN!! İçimde garip bir telaş,
    yüreğimde tuhaf bir hüzün var bugün
    ... Ellerimi buldum diyeyim, gözlerim kayboluyor; gözlerimi anladım diyeyim sözlerim karışıyor
    ... Kime kızıyorum, kime kırılıyorum, bilmiyorum!!!
    Düşünüyorum niye yanımda değil, niye, niye, niye... Bazen de düşünüyorum herşeyi, bir kişiye bağlayıp sevdadan deli divane olmak değil ki benimkisi,

güzeli özlemek iyiyi sevmek
    aslında kimsenin bilmediği...
    Beni anlayacak mı bir gün, hiç bilmiyorum... Anlamayanları da bilmiyordu ki anlasın,
    o sadece küçük bir zaman diliminde kuşandığım sevdaydı, ben bilemedim bunu,
    belki de o biliyor, olmayacağını, olamayacakları, inadımın sonunun hayıra alamet olmadığını.
    .. Öfkem belki de ona değil,
    onsuz hayatın bana sunduğu sahnelere..
    . O yok mu??? Yok!!! Zaten öyle biri de yok, demi??? Cevabım yok!!! Cevabım yok, yok, yok!!! Gelecekte olacak mı, olmayacak biliyorum!!!
    Ama sevdanı öyle bir kuşanmışım ki üzerime, hayata karşı zırhım, insanlara karşı inadım, kötü ve çirkin olan herşeye karşı mücadelemi içimde sevdan dediğim kuşanmışlığımla sağlıyorum!...
    Sen bunu nerden bileceksin ki, zaten bilseydin de bilemezdin, anlayamazdın beni...
    Sen benim vazgeçemediğim MASUM yanımsın!!!...
    Belki de iki dünya bir araya gelse, beni dar ağacına götürseler vazgeçemediğim masum yanım... Bazen hayatın karanlığı ve zorlukları öyle yoruyor ki sana kaçıyorum ben de, yani masum yanıma... Kimi sevda diyor, kimi aşk, kimi özlem, kimi iyi olmuş, kimi güzel yazı... AMA BİLMİYORLAR Kİ BEN MASUM YANIMLA KONUŞUYOR, ONU ÖZLÜYORUM!...
    Belki de konuştuğum kendimim, bunu bile bilmiyorum...
    Sen bilirsin, kimi sevsem yanlıştı... "AŞK YANLIŞ SEVER " demiştim ya tıpkı öyle...
    Yokluğuna alıştım, en çok korktuğum da buydu, yokluğuna alışmak... Ama yokluğunda yaşadıklarıma hala alışamadım... Bir yokluk ancak bu kadar yokluk olabilirdi... SEN BİLMİYORSUN AMA O YOKLUKLA GELEN KİMSELERDE YOK ARTIK HAYATIMDA, KİMSEYİ İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ...
    Seni özlüyor muyum, özlüyorum, tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi, tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi.... MASUMCA VE HALA BU YAŞA RAĞMEN ÇOCUKCA!..

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: vazgeçemediğim"sin
    çok güzellll emeğine sağlık canım:)

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: vazgeçemediğim"sin

Teşekkürler Meleğim... Eline sağlık... Güzel yazıydı.

Herkesin o masum yanını kaybetmeden sonuna kadar muhafaza edebilmesi dileğiyle diyorum...

vazgeçemediğim"sin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınların vazgeçemediği aksesuar:çanta!

kadınların vazgeçemediği aksesuar:çanta!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. erkelerin vazgeçemedikleri

erkelerin vazgeçemedikleri

erkeler kadınlarda bazı özellikler ararlar mesela bunlara bazı örnekler verelim: Kadınların uygulamaktan vazgeçmediği, cezbedici trendler Bazı trendler o kadar tutuldu ki, büyük olasılıkla önümüzdeki sezonda aynı güzellik akımlarını takip edeceğiz. İşte bu trendlerin önde gelenleri... 1. Kedi gözler Özelliği: Ünlülerin makyözü Matin, sadece dokundurulmuş etkisi verilen bir eyeliner’ın...
  3. Kadınların vazgeçemedikleri

Kadınların vazgeçemedikleri

ünlü olmayan yakışıklı erkek resimleri yakışıklı erkek fotoları ünlü olmayan fotoları Yapılan bir alışveriş araştırması kadınlarla ilgili önemli sonuçlar ortaya koydu. Her beş kadından dördü sokağa çıkarken ruj, göz kalemi ve rimel sürüyor KMG Araştırma, iki hafta önce Alışveriş Davranışları 2007’nin sonuçlarını açıkladı. Türklerin pek çok alanda alışveriş alışkanlıklarını ortaya koyan...
  4. beşinci mevsim sin sen ......

beşinci mevsim sin sen ......

"Beşinci Mevsim!... "Hani gidiyorsun ya, her şey donuyor aniden üşüyor yüreğim ellerim buz ama, ______sana KIŞ sın diyemem Hani, bir ses,bir nefes bekliyorum ne ses,ne nefes gelmiyor ya senden dökülüyor yüreğimin yaprakları ama, ______sana SONBAHAR sın da diyemem Hani, geliyorsun ya habersiz,aniden açıyor ruhumun çiçekl.........eri gökkuşağı geçiyor üzerimden ama,...
  5. vazgeçemediğim sevgi..

vazgeçemediğim sevgi..

itiraf ediyorum erkek arkadaşımı çoook seviyorum :)çok samimi olduğum bir erkek aradaşım vardı onu yakın bir kız arkadaşımla tanıştırdım nasıl olduysa sevgili oldular çok mutlulardı .Ya da ben öyle sandım . Kız arkadaşım sevgilisini terk etti,onu hiç sevmemiş meğer . Teselli etmek bana düştü tabi . O sırada çok yakınlaştık arkadaşımla birbirimize . Yakın bir arkadaşıma asla başka gözle...

Sayfayı Paylaş