gebe
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Vega - Uçları Kırık

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bir sen varmışsın ve biri istiyor seni Karanlıkmışsın onun uçları kırık saçları gibi
    Hemen arkandan o yürür
    Kanı aktıkça korkusu gözlerinde büyür
    Bir sen varmışsın ve biri bekliyor seni
    Dağınıkmışsın onun en yakını, yorganı gibi
    Her rüyanda gizlice uyur
    İstemezsen yalnızlığa uyanmaya mecbur
    Dileğini tutmuş sayar, sonsuzdan geri
    Yanarken yanakları üşürmüş elleri
    Ah dönebilsen, bakabilsen geri
    Unutmuştun, hatırlarsın belki ismini
    Yağmurlar yağdığında biri geçerken yanından ellerine
    Tutunur
    Yağmurlar durduğunda biri kaybolur aniden,bilerek unutulur, unutulur

Vega - Uçları Kırık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vega (Yıldız)

Vega (Yıldız)

vega yıldızı Vega, Lir Takımyıldızı'nda (esk. "Kanun Takımyıldızı") yer alan en parlak yıldız. Yıldızın adı : Vega (Bayer: Alpha Lyrae, Flamsteed: 3 Lyrae) Takımyıldızı : Lir (Latince: Lyra, İngilizce: Lyre) Görünür kadiri : 0,03 Mutlak kadiri : 0,58 Tayf türü : A0Va Uzaklığı : 26 ışık yılı Lir Takımyıldızı ve Vega Vega sözcüğü Arapça en nasr el vakî (النسر الواقع - avına...
  2. Vega - Serzenişte

Vega - Serzenişte

Masumsun sen, masumsun sen bana göre Benimse kırk tilkiyle şu beynimde Ne işim var savaşlarda boyalarla gözlerimde Belki de gecmisimde biryerlerim yara aldi Yok belki ben öldürmüştüm yaralanmam palavraydı Belki hiç anlatmadım diyeceklerim yarım kaldı Yok inanma bir şey yoktu söyleyeceklerim yalandı... Zaten Yalandı aaaaaa....ama ben ben sahiden ben her neysem işte agladım boyam aktı...
  3. Vega Club

Vega Club

0212 727 40 50 Faks : 0212 727 40 49 Yer : Silivri Adres : Klassis Otel, Seymen Köyü, Altıntepe Mevkii, Silivri İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : http://resort.klassis.com.tr Silivri`deki Klassis Otel içerisinde, sadece Cumartesi akşamları 23.00-03.00 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan Vega`da, DJ`lerin...
  4. Vega Biyografisi

Vega Biyografisi

1996-97 yıllarında İstanbul,Suadiye’de bir zemin kat dairede ilk kez üç kişi olarak çalışmaya başladılar. 90’larda sıklıkla biraraya gelen Tuğrul Akyüz (Gitar,Synth programlama) ve Mert Koral(2003 yılı başında grup'tan ayrıldı) ’a (vokal,synth programlama) Deniz Özbey’in de (vokal) katılmasıyla sonradan “Vega” adını alacak olan grup kurulmuş oldu. Dinledikleri türler ortak,müzik üretmek...
  5. kırık

kırık

Kolum bilek kısmından kırıldı ne zamana kaynar?

Sayfayı Paylaş