gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

veledim ve ben

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

merhaba günlük kardeş...
    şu sıralar canım çok sıkkın..nedeni tabiki veledim...yha gün geçtikçe daha çok yaramazlaşıyor ne etcem bilmiyorum...tv odasına köşeli takım almıştık yanları beyaz deri... bir kolunu çizmişti şimdide ikinci kolunu çizmişş:sinir: valla kafayı beyinle beraber yedirtti bana....çıldirceğimm...zaten sabahtan akşama kadar evdeyimm..bunalıyorum..bide veledim durmuyor hepten sıyırdım..hakkımda hayırlısıı...bugünlük bu kedderrr:Dancing_o_O:byyy

Kendimleyim bunu beğendi.
  2. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: veledim ve ben
    iyi tarafından meçhulüm bi yanını çizmiş çocuk baktı iyi durmuyo öteki yanınıda çizmiş annesi:laugh::laugh:

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

:haha:sorma ablacım aynen öle olmuşş:D

4. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

eeeeeee gülüm annelik böyle birşey işte bir gün kafayı yedirtirler birgün sevgileriyle deli ederler. Sabır bitanem büyüyünce gülerek hatırlayacaksın. Tabi bu arada ikinciyi yola koymazsan :D

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    haklısın valla annemm sağoll güzel yorumun içinnn:)

6. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ayy aynı canım kuduruk kız bunlar bende hep evdeyim durup durup bana sarıyor beni deli etti ya

7. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    aman üzüldüğünn çizik olsun bitanem sıkma datlı canını eskidiyse çocuk 2010 a giriyoruz babam anneme yenisini alsın diye öyle yapmıştırüzülme kız ben sana yenisini alır yollarım :D

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim senin bebisin cizmis,ben calisirken kendim cizmistim ve kolonya ile cikarayim dedim koltugun rengi acildi,simdi boyatacagim,sende silmeden boyat canim,

9. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

şunu düşün bizde bebek istiyoruz ama olmuyor=)
    şükret bence sende ona sahip olmak için caba vermişsindir mutlkaa

asiye sarı bunu beğendi.
  10. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Bende ayni durumdayım canim bir aglamaya gücüm yetiyor

11. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

Dogru söylüyorsunuz hickimse evladini istememzlik yapmaz ama bazen o kadar yoruluyorsunuz ki hele birde yardim edeniz yoksa hafta boyunca sadece 7 8 saat uykuyla ayakta duruyorsaniz tabiki Rabbim acilarini eksikliklerini gostermesin Rabbim isteyen herkese nasip etsin

asiye sarı bunu beğendi.
veledim ve ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SEN ve BEN diyebilseydin

SEN ve BEN diyebilseydin

. Biliyorum...Şuçlarım günahlarım da var ! sana yaptıklarım da ! farkındayım... Ben seni affettim... Sevgim kıyafetsiz kalıyor tanımlıyamıyorum cümlelerde... Sessizlik bazen matem bazen şevinç gerçek hikayemde...sana anlatacağım... "SEVDASINA KURBAN OLDUĞUM" sana anlatacağım da bana hiç açık kapı bırakmadın ki... hadi ben hata yaptımda söyledim ...Ya al beni dünya' na yada...
  2. Ve ben farkındayım...Ve ben tüm yaşanmışlıklarımı sevdim .Ve ben ...

Ve ben farkındayım...Ve ben tüm yaşanmışlıklarımı sevdim .Ve ben ...

Bulutları seyrettiniz mi hiç, daha yakın olayım diye gökyüzüne, çıktınız mı çatılara?... Bulutlardan şekil çıkarmayı oynadınız mı hiç? Mesela kuşlara dokundunuz mu hiç? Acucunuzun içinde pır pır eden yüreğini, sıcacık, minicik yüreğini hissettiniz mi hiç? Ağaçlara tırmanıp dal oldunuz mu? Yaprak oldunuz mu? Çiçek açtınız mı hiç? Uğur böceği uçurdunuz mu mesela? Karınclarla konuştunuz mu?...
  3. Ben, Elmas Ve Kopya

Ben, Elmas Ve Kopya

Şimdi Paylaşacağım olay başımdan geçmiştir hadi buyrun başlayalım ben Ve en yakın arkadaşımla aramızda geçti Elmas- Yaaaaaa şşşştttt Gamze Gamze 2.soru neydi hoca görmeden hemen söylesene Ben-ıııııııııı Şeyy Elmas o soru boş benim yaaa Elmas-yapma beee neyse 4.soruu Ben-Bakıyım aaaaa tühh oda boş Elmas-Nasıl yaaa hiç mi bişi yapmadın o zaman 8.soruyu kesin yapmışssındır onu ver...
  4. BeBeĞiM  ve  BeN :)

BeBeĞiM ve BeN :)

ALLAH'ın kadına verdiği mucizelerden biri bebek. il ki;kadın aklı diye düşünüyorum :) insan;neler yaşayıp ya da neler yaşadığını sanarak,ekliyor dakikaları saate.ne hatalar yapıp ne yarım kalmışlıklara el sallıyor uzaktan... keşkelerin ortasında,iyi kiler,iyi kilerin kenarın da da belki ler arıyor.Hep caba hep bir telaş.... ama o gelice.....!!!! o ismi olmayan,tarifsiz,belirsiz varlık :) bugün...

Sayfayı Paylaş