gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Versace elbise modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

versace elbiseleri abiye elbiseler abiye modelleri versace abiye modelleri konumuzda.Versace elbise modelleri ile bu sene yine en gözde tasarım markalarından biri oldu,hazırladığı modeller,hem şık hem göz alıcı.Ünlüler tarafından çok tercih ediliyor Versacenin abiye modelleri.daha önce Versace 2012 ayakkabı modellerini ve Versace 2012 çanta modellerini tanıtmıştık,şimdiyse benimde hoşuma giden bir kaç elbise modellerini beğeninize sunucaz.

Versace elbise modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Versace 2008 Sonbahar Elbise Koleksiyonu

Versace 2008 Sonbahar Elbise Koleksiyonu

ğğğğ ğğğğğ versace 2008 sonbahar elbise koleksiyonu elbise çizimleri . Versace 2008 Sonbahar elbise koleksiyonu, baş döndürüyor… Başarılı varis Donatella Versace pileli, fırfırlı, baskılı tuvaletlerini sadece randevulu müşterilerine gösteriyor, ama bu bizim de göremeyeceğimiz anlemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglıkemegine saglık gelmiyor tabii. Elbiseleri çizimleriyle...
  2. 2009 Versace Elbise Kreasyonu

2009 Versace Elbise Kreasyonu

versace elbise versace elbiseler elbise kreasyonu 2010 kreasyonları fiyatları Versace bu sezon çok şık ve iddealı modellerle karşımıza çıkıyor
  3. Versace çanta modelleri

Versace çanta modelleri

versace çanta modelleri Versace çanta modelleri Melişler hoşuma giden bir kaç modeli sizlerle paylaşmak istedim o pembe olanada bayıldım yanii... özellikle buna bayıldım:) bence hoş zarif ve hoş bir model.
  4. Versace 2012 ayakkabı modelleri

Versace 2012 ayakkabı modelleri

ayakkabı Versace ayakkabı modelleri 2012 ayakkabı modelleri Versace ilk bahar ayakkabı modelleri.Konuyu açarken aklım gitti ayakkabı modellerine bayıldım hatta bittim bunlar nasıl modelleridir böyle.Yaş kaç olursa olsun bayanların bir çanta bir de ayakkabı sevdası geçmez, Versace de ayakkabı modasında yine yapmış yapacağını harika modeller,Versace 2012 çanta modellerini tanıtmıştık şimdiyse...
  5. Versace ilkbahar sneakers modelleri

Versace ilkbahar sneakers modelleri

versace ilkbahar snekars,2015 versace snekars modelleri,versace snekars çeşitleri,2015 versace snekars fiyatları Rahat mı rahat, tarz mı tarz sneakerlar olmasa biz ne yapardık acaba? İşte 1900'lerin başından beri sokak modasının baş tacı sneakerlar hayatımıza girdiğinden beri biz onlardan vazgeçemiyoruz, moda da sneakerlardan.Versace'ın ilkbahar snekarslarını görsellere bakıp...

Sayfayı Paylaş