Versace parfüm bayan örneklerinden hangisini önerirsiniz?

R

Refahiye

Forum Okuru
Versace parfüm bayan örneklerinden hangisini önerirsiniz?

Versace parfüm bayan kullananlar melek kadınlar kulübü Versace parfüm kullananlar forum'da.​

Kızlar parfümümü değiştirmeyi düşünüyorum da sizce Versace parfümleri nasıl? Kullanan arkadaşlar varsa nasıl bir parfümdur en sevileni hangisi mesela. Versace parfüm bayan kullananlar önerileri bekliyorum. Parfüm çok önemli bana göre hele ki yaz geliyor. Ben böyle hafif yaza uygun ağır olmayan bir parfüm arıyorum kızlar.

Merhabalar
Bence de yazın ayrı kışın ayrı parfüm kullanmalı diye düşünüyorum. Çünkü yazın daha sıcak ve bunaltıcı olduğu için daha hafif ağır olmayan kokular tercih edilmeli bana göre tabi herkes ayni şeyi dusunmek zorunda değil. Ben de bir parfümde kalmak yerine zamanına ve mevsimine göre değişiklik yapabiliyorum parfümümde. Yaz geldigi için çiçek içerikli aromaya sahip parfümleri tercih edebilirsiniz. Versace parfüm bayan modelleri özellikle uzun zaman etkisini sürdürür. Versace sadece kokuları ile mest etmez şişeleri de göz alıcı tasarımlara sahip. Trendyol gibi internet sitelerinden bulabilirsiniz Versace parfüm çeşitlerini.

Arkadaşım sen ve senin gibi parfüm arayışında olanlar için aşağı bir link bırakıyorum. "En çok satan en çok beğenilen kadın parfümleri hangileri" konuyu inceleyerek en ideal en çok kullanılan parfüm isimlerine bakabilirsiniz.

Geri