gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Victoria's Secret Bombshell Parfümü ve Tanıtımı

Konu, 'Parfüm' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

victoria's secret bombshell victoria's secret bombshell parfüm tanıtımı 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Ünlü iç giyim ve kozmetik firması Victoria's Secret Eylül ayında piyasaya sürdüğü Bombshell parfümü tanıtımı için meşhur Victoria's Secret melekleri ile tanıtımlar yapmaya devam ediyor melekler :) Türkiye'de ilk şubesini Nişantaşı City's AVM de açan Victoria's Secret bu ayın sonunda da İstinye Park 'ta ikinci şubeyi açmaya hazırlanıyor. Şimdilik Nişantaşı City's AVM'de bulabileceğiniz Bombshell parfümü , çekici kokusuyla alıcılarını bekliyor. Şişe fiyatı 45 dolar olan parfüm sarı şakayık, vanilya ve orkide karışımından oluşmuş aynı zamanda vücut losyonu ve vücut nemlendiricisi gibi seçenekleri de mevcut :) [​IMG][​IMG]

EnCey ve aşkkelebeği bunu beğendi.
  2. aşkkelebeği

aşkkelebeği Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.224
    Ödül Puanları:
    113
    koknun icergi nelermıs canım mesela ben sandal agacı olan kokuları sevıyorum

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sorunuzun cevabı içeriğe eklenmiştir :)

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    daha önce bu markanın parfumunu kremlerını kullanmştım çokta memnun kalmıştım buda güzeldir :)

Victoria's Secret Bombshell Parfümü ve Tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleri

Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleri

doğum pijamaları terlik markaları victoria secret pijamaları victoria secret pijama modelleri doğum terlikleri
  2. Victoria's Secret, rahat pijama ve şort takımları

Victoria's Secret, rahat pijama ve şort takımları

şort takımları şık pijama takımları tutku pijama tutku sevgili Sevgili Melek'lerim, bilinen o ki her dem güzel görünmek isteriz, gece gündüz hiç fark etmez günün hatta yaşamın her anında şık ve güzel olmalıyız ve de kesinlikle rahat olmalıyız... Bir çoğumuz da takıntı haline gelen gece kıyafet tutkusu, gecelik, pijama takımları, şort takımları vs vs... gibi kıyafetlerin hem şık hem de rahat...
  3. Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleriyle Sizlerle

Victoria's Secret Pijama ve Terlik Modelleriyle Sizlerle

Bu pijamalara bu yaz kimse dur diyemeyecek. Meleklerim bu pijamalarla hem çok şık görünecek hem de çok rahat olacaksınız. Ben çok beğendim bir de siz bakın..
  4. Victoria's Secret

Victoria's Secret

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Victoria's Secret "Angel's Only" Parfüm Tanıtımı

Victoria's Secret "Angel's Only" Parfüm Tanıtımı

angels only parfümü, victorias secret parfüm, victorias secret angels only Sevgili melekler, yeni bir Victoria’s Secret meleğinin ilk kez kanatlarını takıp podyuma adım attığı anın heyecanını yaşatan Victoria's SEcret parfümü "Angel's Only" satışta. V's S meleklerinin kendine güvenen ve rahat tarzından ilham alan parfüm, modern çiçek kokularıyla çekici bir tazeliğin birleşmesinden...

Sayfayı Paylaş