gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Victoria's Secret Bot Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Victoria's Secret 2012 modelleri bot çizme ayakkabı hakkında herşey burada. Tüm dünyada bayanların hepsinin beğendiği harika bir marka varsa o da Victoria's Secrettır. Gerek yılın modasını oluşturmasıyla gerekse kalitesi ile tüm bayanların gözdesi oldu. Bu kış için de birbirinden güzel bot modellerini biz bayanlara hazırlayan Victoria's Secret, çizme koleksiyonunada oldukça güveniyor. İşte o harika koleksiyon. [​IMG]

Bunları görünce birden " Geçen yıl neden o kadar temiz kullandım ki botlarımı :(" demekten kendimi alıkoyamıyorum :)

Böylesi topukluları giyebilene helal olsun derim... Ne denir ki :) Kıskananlar çatlasın :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ask hırsızı

ask hırsızı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bazıları hosmus tskkurler

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    off çok güzel modeller verya ben fazla touklu sevmem ama topuklu çizmeleride çok beğendimm. ama herzaman Çizmede Düz tabandan yanayım :D:D kışın rahat oluyo da :D:D

Victoria's Secret Bot Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Victoria's Secret Eşofman Modelleri

Victoria's Secret Eşofman Modelleri

eşofman modelleri victoria secret eşofman markaları eşortman markaları victoria s secret
  2. 2009 Kış Sezonu Victoria's Secret Bot Modelleri

2009 Kış Sezonu Victoria's Secret Bot Modelleri

bot çeşitleri bot modelleri modellerı kış sezonu Melişlerime kışın giyebilecekleri ortaya karışık harika ötesi kışlık botlar geldi :) Sakın kızmayın bana bağzıları eski bağzıları yeni ama mutlaka size göre bir tane bulacaksınız diye düşünüyorum.
  3. Victoria's Secret Ayakkabı & Çizme Modelleri

Victoria's Secret Ayakkabı & Çizme Modelleri

ayakkabı çizme modelleri victoria secret ayakkabı ve cizme modelleri ÇİZMELER benim çizmem :D
  4. Victoria's Secret 2011 pijama modelleri

Victoria's Secret 2011 pijama modelleri

victoria secret pijama modelleri 2011 pijama modelleri victoria secret 2011 melekleri 2011 kışına özel Victoria's Secret'tan yepyeni pijama modelleri. Hem gözümüze hem zevkimize hitap eden bu pijamalar çok rahat.Ben çok beğenerek bunları sizin için seçtim ve bakalım sizlerde beğenecekmisiniz.:) Özelikle buna bayıldım:hıms:
  5. victoria's secretten özel pijama modelleri.....

victoria's secretten özel pijama modelleri.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş