gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Vitra klasiğin dışına çıkmış

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Vitra 2012 Koleksiyonu Vitra çanak lavabo
    VitrA'nın ürünlerini zaten hep beğeniyorum. Ama bu sıradanlığın dışına çıktığı koleksiyonunu çok beğendim. Beyaz görmeye alıştığımız çanak lavabolar bakır ve altına kaplanmış. Sizce de çok şık olmamış mı? Vitra'nın yeni koleksiyonu;

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gerçekten de çok şık olmuş :) Yeni trend lavabolar, klasik lavabo tarzının çok çok dışına çıkmış ama dediğim gibi şahane olmuş :)

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    reklam yapmak serbestti dimi:)

4. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    gerçekten iyi yapmış klasik modellerden sıkılmıştım

tesadüf bunu beğendi.
Vitra klasiğin dışına çıkmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıkın

Çıkın

Rüyada çikin görmek mala yorumlanir. Rüyada " çikin bulup açtigini görmek, yeni bir mal satin alacagina, bir çikin buldugunu görmek,piyango gibi bir paranin çikacagina, bir çikini baskasina verdigini görmek, bir menfaat görecegine isarettir.
  2. Klasik tarzın dışında Köşeli bebek beşikleri

Klasik tarzın dışında Köşeli bebek beşikleri

bebek beşikleri ilginç beşikler değişik bebek beşikleri değişik beşikler klasik Ben klasik tarzlardan sıkıldım değişikliği seviyorum ve benim bebeğim değişik bir yatakta uyusun diyorsanız size klasik tarz beşiklerin yerine bunları önerebilirim arkadaşlar...
  3. Vitra çanak lavabo modelleri

Vitra çanak lavabo modelleri

çanak lavabo fiyatları vitra, çanak lavabo, 2011 lavabo modelleri burada arkadaşlar. Vitra'nın 2011 çanak lavabo modellerini, banyosunu yenilemek isteyen Melek'lerimiz için ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz için sunuyoruz arkadaşlar.
  4. Genç Kızlar Klasiğin Dışına Çıkın Avrupai Gelinlik Modelleri...

Genç Kızlar Klasiğin Dışına Çıkın Avrupai Gelinlik Modelleri...

Avrupai Gelinlik Modelleri Avrupai Gelinlikler Evlenecek Genç kızlarımız hadi klasiğin dışına çıkın bu gelinliklerle evlenin gelinliğiniz uzun yıllar milletin dilinden düşmesin...Avrupai tarz gelinlik modellerini sizin için seçtik ve sizlere sunuyoruz....Umarım beğenirsiniz....Avrupai tarza benzer modern gelinlik modelleri için burayı ziyaret edebilirsiniz...
  5. 2014 Vitra Karo Koleksiyonu

2014 Vitra Karo Koleksiyonu

Vitra Karo Koleksiyonu 2014 Vitra Karo Koleksiyonu En Modern Vitra Karo Koleksiyonu 2014 Işıltılı desenler ve pastel renklerle duvarlarınızda pırıltılar yakalamaya ne dersiniz? 2014 Karo koleksiyonu 3 Çağ 3 Kadın temasına hitap ederek hazırlanmış olup her kullanıcının hayalindeki tasarımları içinde barındırmaya çalışmaktadır. Masumiyet çağı olarak bilinen bu koleksiyon tamamen doğallığı...

Sayfayı Paylaş